Към хранещите с пюрета на Hipp, Hame и Bebivita

  • 2 601
  • 13
Намислили сме с няколко приятелки да си поръчаме пюрета на едро. Който се интересува нека ми пише на лични. С цел да избегна реклама няма да публикувам офертите тук. Ще поръчваме от официалните им вносители. За желаещите извън София, ако си поемат транспорта аз ще им организирам изпращането.
Виж целия пост
# 1
Побут, че идва уикенда.  Whistling В понеделник ще поръчвам.  bowuu
Виж целия пост
# 2
по колко долу горе излизат,да знам дали си струва да си поема и транспортните разходи.а какво количество трябва минимум да поръчаме?да сядам да смятам изгодно ли е Thinking
Виж целия пост
# 3
Моля, изпращайте ми мейл-адрес на лични, за да ви препратя офертите. Изгодно и евтино са относителни понятия и всеки сам преценява. Минимум количество няма.
Виж целия пост
# 4
Dante, писах ти ЛС  Peace
Виж целия пост
# 5
Защо на ЛС?
Отговорите представляват интерес и за всички посетили темата!
Няма ли да се затрудниш да отговаряш на едни и същи въпроси н-пъти?!
Моето предложение е да публикуваш офертата на ХИП! Тя е интерес за мен!
Виж целия пост
# 6
Не се изморявам да отговарям на едни и същи въпроси и няма да публикувам тук офертите. Който се съмнява може да се обади в Авенди и Търговска лига и да си поиска оферти сам. Не целя да си чешаме езиците, а реално да си бъдем полезни.

Много майки се отказаха, други прецениха че си заслужава.

Ще ти я препратя през кю.  Peace
Виж целия пост
# 7
и аз писах на лични. ако този понеделник поръчвате ще е супер



Виж целия пост
# 8
По всичко личи, че интерес има и ще организирам още поръчки, ако сега мине ок.
Виж целия пост
# 9
Мамчета, последно бия тъпана! Утре (20.02) в 10:00ч. пускам поръчката. На който му трябвам спешно може да ме открие през кю или скайп - mihalcko.
Виж целия пост
# 10
Моля за оферта на хип и бебевита ако някой има от авенди оод!  И евентуално ако някой  е поръчвал дали е доволен от цени и доставка, защото аз поисках оферта но явно няма да ми изпратят. Не съм фирма. Казаха ми, че минимална стойност на поръчката е 100лв казах ок и въпреки  това не пратиха оферта. Доста несериозна работа май?!?
Виж целия пост
# 11
Видях че темата е стара, но важи ли още тази "схема"?
Виж целия пост
# 12
За съжаление не, поради форумски причини.  Peace
Виж целия пост
# 13
Намислили сме с няколко приятелки да си поръчаме пюрета на едро. Който се интересува нека ми пише на лични. С цел да избегна реклама няма да публикувам офертите тук. Ще поръчваме от официалните им вносители. За желаещите извън София, ако си поемат транспорта аз ще им организирам изпращането.

[/quot
здравеj можеш ли да ми дадеш някви коoрдинати или оферта на тия пюрета че ще откривам магазин в стара загора и незнам от къде да си намеря доставчици.jukito@abv.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия