Гъбична инфекция и бременност

  • 3 339
  • 9
Момичета знае ли някоя дали гъбичната инфекция може да се придаде чрез орален контакт след секс и след като аз имам инфекцията,да се разпространи и достигне до бебето или може да вирее  само във влагалището. Може ли да окаже влияние върху плода  newsm78.
Виж целия пост
# 1
Консултирай се с АГ-то си!!! Аз имах, когато бях бременна и казаха, че трябва да ги лекувам, но никой не спомена, че е опасно за бебето, може би ако се развихри много...  Thinking
Виж целия пост
# 2
При мен се получи такава инфекция след прием на антибиотик. Казаха ми че няма опасност за бебето,но се лекувах!
Виж целия пост
# 3
Не сепритеснявай няма опасност за бебето то си е защитено!
Виж целия пост
# 4
спокойно,често се случва при бременни,АГ-то ще ти предпише нещо да се лекуваш
Виж целия пост
# 5
Опасност за бебето няма докато е в теб. Опасно става, ако когато се ражда инфекцията не е излекувана. Затова 45 дни преди раждане се взема вагинален секрет, за да бъде подготвена майката за раждането.
Не се притеснявай, често се среща при бременни, но все пак навести гинеколога си!
Виж целия пост
# 6
Няма страшно, не може да му навреди  Hug
Виж целия пост
# 7
Аз също имах в 11 г.с. Точно тогава бях в болница и лекарите казаха, че задължително трябва да се лекува.Мисля че за бебето е опасно докато се ражда, но по време на бременността може да се получи спонтанен аборт. Най-добре се консултирай с лекар.

Виж целия пост
# 8
Не сепритеснявай няма опасност за бебето то си е защитено!

това не е съвсем вярно - всеки случай си е индивидуален - докато лежах имахме случай на заразен плод с гъбична инфекция /няма да го разказвам, за да не растройвам бъдещата мама/

eli_toshevska ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОТИДИ НА ЛЕКАР - С ТОВА ШЕГА НЕ БИВА.
стискам палци да се окаже фалшива тревога  Praynig Hug
Виж целия пост
# 9
Подкрепям с две ръце какво  е написала vembi Peace
Отиди на лекар.Вярно е че се появява почти при всички бременни,
но трябва да се лекува навреме  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия