Подозрително малка сметка за ток!

  • 1 470
  • 15
Току що ми дойде сметката за януари - само 52 лв.
Декември платих 140, януари 110, сега 52. Не съм променила нищо в консумацията!
Какво се случва?
Засичат ли ни изобщо или пишат случайни числа?
Става дума за София, район Север.
Виж целия пост
# 1
Записали са ти случайни числа. Другият  месец ще ти изравнят сметката.
Виж целия пост
# 2
Сравни показанията в сметката с тези на електромера и ще разбереш дали са те засекли или са си писали цифри, както на тях им е удобно Peace
Виж целия пост
# 3
  Спокойно! Ще дойде и подозрително голяма. Мене питай. Ще има и лихви. Енергото са криминални престъпници.
Виж целия пост
# 4
Аз дори през лятото нямам сметка 52 лв, в смисъл че са по-високи.

Сега значи другия месец трябва да пия 2 водки преди да прочета колко дължа на енергото!
Виж целия пост
# 5
  Спокойно! Ще дойде и подозрително голяма. Мене питай. Ще има и лихви.
И аз така си мисля. Не засичат всеки месец а си пишат ей така на око. За лихвите то си стана нещо обичайно.
Виж целия пост
# 6
Виж за какъв период ти отчитат.
Виж целия пост
# 7
Каква е тази сметка  newsm78 Сметките за февруари все още изобщо не биха могли да са излезли, при положение, че сме на половината от месеца.
Моята последна сметка е за периода декември- януари.
Освен да са правили някакво изравняване  Thinking
Виж целия пост
# 8
Още не съм получила писмото, но в еРау ми излезе задължението.

Предишната ми е била за период 11.12.2007  до 07.01.2008   110лв.

Значи тази 52 лв. ще да е от 08.01. до ...някоя дата може би 10.02...... в еРау не се вижда периода на задължението.
Виж целия пост
# 9
На мен ми се случи много по-рекордно ниска сметка - 52 стотинки. Обаждах се да питам защо нищо не ми отговориха. На другия месец , беше през лятото ми дойде сметка 200 лв. Тогава пуснах жалба, ама освен ,че ми смениха електромера, нищо друго не направиха. Платих си и за двете.
Виж целия пост
# 10
Уфф, нашата е подозрително голяма  Thinking
Виж целия пост
# 11
Още не съм получила писмото, но в еРау ми излезе задължението.

Предишната ми е била за период 11.12.2007  до 07.01.2008   110лв.

Значи тази 52 лв. ще да е от 08.01. до ...някоя дата може би 10.02...... в еРау не се вижда периода на задължението.

В ePay където ти е задължението,в началото на реда има една лупа,като натиснеш и ти излиза фактурата.Можеш да видиш всичко.Иначе не засичат всеки месец електромерите,пишат каквото им скимне,въпреки че твърдят обратното.И аз много съм им набрала този месец.
Виж целия пост
# 12
Не засичат ежемесечно електромерите, а онзи ден чух, че вече официално щели да го правят на три месеца. Прозвуча дори като "бонус" за клиента.  Mr. Green
Не знам дали с електрото минава този номер, но аз навремето си засичах сама показанията за водата и си плащах според моите изчисления. Гледаха ме като изпаднал марсианец, когато при фактура, примерно 5 лева, плащах 18, но споменът за вода 120 лв. ми беше приседнал.
Конкретно за сметката ти, другия месец чакай "включване" Wink
Виж целия пост
# 13
Не засичат ежемесечно електромерите, а онзи ден чух, че вече официално щели да го правят на три месеца. Прозвуча дори като "бонус" за клиента.  Mr. Green
Не знам дали с електрото минава този номер, но аз навремето си засичах сама показанията за водата и си плащах според моите изчисления. Гледаха ме като изпаднал марсианец, когато при фактура, примерно 5 лева, плащах 18, но споменът за вода 120 лв. ми беше приседнал.
Конкретно за сметката ти, другия месец чакай "включване" Wink

Да да, направо усещам как другия месец ще ме сдруса 220 волта !  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
В ePay където ти е задължението,в началото на реда има една лупа,като натиснеш и ти излиза фактурата.Можеш да видиш всичко.Иначе не засичат всеки месец електромерите,пишат каквото им скимне,въпреки че твърдят обратното.И аз много съм им набрала този месец.

Еййй, мерси че ме светна за тая лупа!
Досега не ми е хрумнало да я натисна!

Значи излиза ми период на отчитане 08.01.2008 - 07.02.2008

И не е възможно да сме изконсумирали само 52 лева, със сигурност не са засичали!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия