Ммметалика!

  • 644
  • 12
Обичам ги тези хора.
Нямах късмета да бъда на концерта преди десет години и затова вече съм с билетчета в ръка  Laughing

Най ми е мил Джеймс Хетфилд.
Виж целия пост
# 1
Без лоши чуства, но има вече 3 теми  Whistling
Виж целия пост
# 2
И ние сме с билети - в сектор А.
Не можахме да получим достоверна информация от каква възраст децата трябва да са с билети и взехме и за Габриела. Ако се окаже, че феновете под 7 години влизат гратис, ще търсим купувач за билета.

Редактирам, за да вметна, че не съм видяла другите теми - тази ми излезе отгоре в Клюкарника и реших да се запиша.
Виж целия пост
# 3


       Zanda Ksurik, теб те харесвам много, но Металика не Simple SmileРадвам се, че си щастлива и ти желая страхотно изкарване на концерта Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 4


       Zanda Ksurik, теб те харесвам много, но Металика не Simple SmileРадвам се, че си щастлива и ти желая страхотно изкарване на концерта Simple Smile Heart Eyes

Ей, напълни ми душата, Билянка! Съвсем подобни чувства Wink
А иначе търсих, търсих темички ама на.
Виж целия пост
# 5
  Кога беее??? Искам и аз-откъде билет?
Виж целия пост
# 6
Ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266766.0
Билети от www.eventim.bg
Виж целия пост
# 7
Ммммм,аз бях в Пловдив преди 10 години на концерта...Какво да кажа....Това трябва да се изпита поне веднъж в живота.Започнаха с "Fight Fire With Fire",още помня.Само не знам защо пропуснаха "Seek'N'Distroy" въпреки неистовите крясъци на публиката именно за тази песен.Още си пазя билетчето като скъп спомен от "металната" ми младост... LaughingЗанда,благородно ти завиждам!Размажи се от кеф....Жалко,че моя тотален фаворит Джейсън вече не е с тях.Беше железен!
Виж целия пост
# 8
В Германос и Пикадили също продават билети.
Виж целия пост
# 9
Абе билетите... Те са ясни.
Кажете какво сте си представяли нощем, гледайки плакатите като диви тийнейджърки  Laughing
Виж целия пост
# 10
Ей Занде, пукам се по шевовете. Толкова искам да съм там, но шансовете са малки.
Освен ако не хвана самолета в последният момент или иначе казано нещо ме свива шапката и ще яхна метлата!

Помня далечните 90, 91,92 г. това беше най- съкровенната ми мечта.
А Джейма, Джеймса  Heart Eyes

За всеки случай съм си поръчала билети...
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Zanda Ksurik link=topic=268356.msg6576384#msg6576384 date=1203435078
Кажете какво сте си представяли нощем, гледайки плакатите като диви тийнейджърки  Laughing
[/quote
Ми какво може да си представя една тийнейджърка с бушуващи хормони  Embarassed Даже лъжех съученичките си,че ходя с едно момче,което е точно копие на Джейсън Нюстед.Как ми работеше фантазията,леле.....Пък и те ми вярваха....Завиждаха ми....  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 12
Нещо не се справих с цитата,ама малкият ми асистира Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия