Силикон за устни на Памела Андерсън

  • 1 888
  • 27
Купих си като пълен балък едно "червило" , което "моментално" ти уплътнява устните. Дори не е точно червило , а нещо като мехлем и една тубичка като ФДТ. Абе луда работа, дадох сума пари, а ефект НЯМА, дори на обикновен силикон за устни.
Та не си купувайте! Peace
Виж целия пост
# 1
...Та не си купувайте! Peace
Добре. Няма Whistling
Виж целия пост
# 2
Ами кажи поне какво да не купуваме  Mr. Green
На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад  Joy


 hahaha
Виж целия пост
# 3
Ами кажи поне какво да не купуваме  Mr. Green
На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад  Joy


 hahaha

обещавам..... Laughing
Виж целия пост
# 4

Ами кажи поне какво да не купуваме  Mr. Green
На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад
  Joy


Добър въпрос - очаквах като си купувам за почти за 60 лева червило да има дори минимален ефект на плътност!

Признавам си, че постъпих глупаво, ама чак толкова смешно нещо не виждам Laughing

А иначе е ето това
Виж целия пост
# 5
Жалко ,че си се разочаровала.Аз затова не вярвам на "незабавнен ефект","300% обем","супер блясък" и др. глупости с който ни пълнят главите от рекламите.
Виж целия пост
# 6
Мерси,че сподели. Peace
Тези дни го гледах в Блик и се чудих дали да си го взема. Naughty
Виж целия пост
# 7

Признавам си, че постъпих глупаво, ама чак толкова смешно нещо не виждам Laughing

Смешно ми стана наистина, защото и аз като теб съм купувала неща които обещават големи ефекти, а в крайна сметка няма такива. После само така си стоят, защото не само , че го няма ефекта ами и ми стоят ужасно  Sick . Последния продукт беше едно червило на лореал. Ама нищо за урок ще ми е. Иначе към теб - нищо лично   bouquet
Виж целия пост
# 8
Мерси,че сподели. Peace
Тези дни го гледах в Блик и се чудих дали да си го взема. Naughty


Да , от Блик го гупих.
Поне да блестеше!  Wink А то нищо, та нищо
Виж целия пост
# 9
Всички имаме такива разочарования. Wink
И да не отварям нова тема,да питам в тази.Има ли въобще такъв силикон,който наистина да придава по-голям обем на устните?Поне по-плътен вид да им придава.То е ясно,че няма как с един силикон да станат устните като на Джоли. Grinning
Виж целия пост
# 10
Пълна измама.Силикон има, ама ако е в тях.
Виж целия пост
# 11
по принцип съм чувала,че съществува такава козметика,леко да ти се увеличат устните за един ден,но тази козметика е безбожно скъпа,не съм наясно точно на каква основа е ,не мога да ви обясня точно.
ама като се замисля те нашите хирурзи правят устни за един ден с х.киселина,като лъжат че ще трае 1-2 години Joy Joy
Виж целия пост
# 12
ама като се замисля те нашите хирурзи правят устни за един ден с х.киселина,като лъжат че ще трае 1-2 години Joy Joy
Е ти ми разби всички фантазии...как за един ден? ooooh!
Виж целия пост
# 13
Бианkа , ако на аватара е твоята снимка, така като гледам нямаш никаква нужда да си правиш по-обемни устните . Те са ти хубави.
Виж целия пост
# 14
Бианkа , ако на аватара е твоята снимка, така като гледам нямаш никаква нужда да си правиш по-обемни устните . Те са ти хубави.
На аватара ми е Никол Шерцингер. Wink
 Моята уста е подобна,но напоследък имам усещането,че някак и липсва плътност.И за това ми се ще да си взема някакъв силикон или гланц,който леко да придава визуална плътност на устните.Имам спомен,че Диор имаха подобен силикон,но може и да се бъркам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия