Споделете 50

  • 22 132
  • 1 104
Старата тема.
Виж целия пост
# 1
Пу, първа!
Споделям, че Кастро е дебил и сатрап.
Виж целия пост
# 2
Тони С., туй третото дето не си го правил не го вярвам. И туй то. Mr. Green

Може сатрап да е, но онези баби се изпотрепаха за него, то не бяха каци, бъчви и казани, то не бе пури и пурети и в прекия и в преносния смисъл и за кво? Той може да умре, но ще живее в сърцата ми и на някои други места.
Виж целия пост
# 3
Остарявали били, чувствали се били ужасно. Лигни.
Това ще са хора, които на 50 ще викат, "Край, нямам за какво да живея вече, да лягам да ме заровите, младите - те да са живи и здрави"... това живот ли е, даге?
Виж целия пост
# 4
Да ви кажа "Здрасти" минавам. Уча, много ми е досадно, но няма как.
Виж целия пост
# 5
Аз още година и половина ще съм малка, като мина Христовата - млада.
Виж целия пост
# 6
Да продължа сюжетната линия за късата коса.
Като студентка бях подстригана на каре, с обръснат врат. Един колега нарочно сядаше зад мен. Постоянно ми пипаше врата. Не го е срам  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Запис.
Виж целия пост
# 8
Някой се опитва да привлече дъщерята на революцията.  Simple Smile Ха дано да успее.
Виж целия пост
# 9
О! Андж, описано така звучи еротично.
Виж целия пост
# 10
Тони С., туй третото дето не си го правил не го вярвам. И туй то. Mr. Green

Може сатрап да е, но онези баби се изпотрепаха за него, то не бяха каци, бъчви и казани, то не бе пури и пурети и в прекия и в преносния смисъл и за кво? Той може да умре, но ще живее в сърцата ми и на някои други места.

Кое е третото?
Кои са бабите, познаваш ли ги?
Колко сърца имаш и кои са другите места?
Благодаря!
Виж целия пост
# 11
Цвете на пъпка се подяряваше в соц.предприятията, защото се купуваха с хиляди. Горките карамфили, така си и изсъхваха, преди да се отворят напълно.
Девойка бях преди около 20 и малко години. Пъпката я искам само от носталгия, не ща да съм девойка. Порастването боли.
Виж целия пост
# 12
Споделям, че говорих 45 мин с директора на училището, в което смятам да запиша сина си. Останах с добри впечатления. Оказа се, че директорите вече не ме плашат.  Laughing
В тази връзка ми харесва да съм порастнала.
Виж целия пост
# 13
Остарявали били, чувствали се били ужасно. Лигни.

Може тема "Истерията на първата бръчка - начини за преглъщане и подминаване"  - нали сме земни все пак.

Ааа, Тони С. ни съ пръй чи ни разбираш Laughing "Не съм пил от 10 дни". Wink. Със сигурност не си си сменял гащите откак си спал с Анджито, за туй ще да е - отрезвяване.
Виж целия пост
# 14
Оказа се, че директорите вече не ме плашат.  Laughing
Това са бонусите да порастеш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия