И тук е нашият дом

  • 1 869
  • 27
 Обичам този форум Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вярвате ли ми че няма въпрос или проблем който да не мога да реша благодарение на форума.
Тук намерих най добрата клиника в която родих детето си.
Родих дете, тук намерих всички отговори на въпросите си.
Детето ми не говори, тук намерих най добрите специалисти в България.
Правих си лазерна корекция на окото, тук намерих клиниката.
Това са по глобалните въпроси които ми помогна да реша форума, а колко дребни неща, от рода:
Реших да отслабна тук избрах диетата, и намерих подкрепа за спазването и.
Мъже ми  е с висок холестерол, тук намерих всичко което да ни помогне да решим проблема.
Купих си хлебопечка, тук намерих всичко за нея.
Мога да изброявам дълго, но по правилното е да кажа, че когато с мъже ми  опрем до избор или решение на проблем или имаме въпроси, винаги се питаме "Гледа ли във форума" и никой от нас не се запитва в кой и на двама ни е ясно че става въпрос за "тук".
Тук се чувствам сигурна, уверена в това че каквото и да стане имам ваша подкрепа.
Благодаря на Вас и на хората които се създали този наш малък дом Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Нямам толкова дълъг опит като теб във форума,но и моя мъж започна да ме пита,когато трябва нещо да се направи:"Ти пита ли във форума".Значи не сме само ние.Но е истина ,че тук можеш да намериш всичко,което те интересува.Да получиш добри съвети и т.н.
В качеството и ползата на този форум май са убедени всички,които редовно се ровят из него.
Радвам се че го има.
Виж целия пост
# 2
......:"Ти пита ли във форума"..........
и моя, и моя така пита  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
 Grinning И моят понякога казва "Ти защо не проучиш там, във форума..."
Виж целия пост
# 4
Намерих и продължавам да търся отговорите на много от въпросите,които ме вълнуват!
Намерих подкрепа и сродни души...
Намерих приятели...
Не минава ден,без да съм "тук"... Flutter
Радвам се,че това е вторият ми дом! Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Като наркотик ми е тоя форум.Много се радвам,че Ви открих.
Виж целия пост
# 6
Работата ми е такава че свършвам до 14,15 часа и като се прибера засядам.
Така като го подкарам отива към 22  часа вечер.
Ако се наложи друг да седне се цупя и се помотквам,дано му премине желанието.
От средата на юни съм се регистрирала,но не мога да се отделя, а ако стане  - търся начин за поне за малко да вляза.
Наистина намирам много въпроси и мнения,които са полезни.
Дори стигнах до там, веднъж като ми дойде настоението, дори да благодаря на модераторите
Виж целия пост
# 7
......:"Ти пита ли във форума"..........
и моя, и моя така пита  Mr. Green

И ние така - скоро исках да си купя книга по определен въпрос, но не знаех кой автор да предпочета. Естествено, попитах тук във форума.
Виж целия пост
# 8
А аз си мислех, че само с мен е така. Отначало в къщи се забавляваха с моето "Във форума мислят...", "Във форума пише...", но сега питат "А във форума какво пише?"
Виж целия пост
# 9
......:"Ти пита ли във форума"..........
и моя, и моя така пита  Mr. Green
Peace
Като наркотик ми е тоя форум.Много се радвам,че Ви открих.
Peace hahaha Joy Joy Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Моят мъж мислеше, че това е мястото където си съскаме на воля, smile3511но няколко пъти като казах това го знам от форума и си промени мнението. Независимо дали е влагоуловител, рецепта за торта, препоръка за почивка - форумът е насреща. Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
От скоро съм регистрирана, нуждаех се от инфо по важен за мен въпрос. Тук наистина прелива от съвети и информация, но най-хубавото е, че всичко е базирано на житейския опит и ежедневието, а не просто теория. Не минава ден без да влизам и да чета интересни неща. Страхотно е! Hug
Виж целия пост
# 12
Моят мъж мислеше, че това е мястото където си съскаме на воля,
ееее той пък, добре че си е променил мнението Laughing
Виж целия пост
# 13
Много отговори и много помощ съм намерила тук Heart Eyes
И също много благодарности съм получила Grinning
Страхотно е, че го има този форум Hug
Виж целия пост
# 14
И аз всяка свободна минута гледам да се ,,напъхам,, тук при вас Heart Eyes.Не мога без форума,чела съм и в други,но този ми е най на сърце Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия