Цифрова телевизия - моля за помощ!

  • 3 382
  • 67
Искам да подаря на приятеля ми пакет цифрова телевизия (а има ли още кабелни?) - наскоро си взе голям плосък телевизор и гледаме на него 3 канала - първа, би ти ви, нова  Mr. Green Проблемът е, че не мога да се ориентирам към никой оператор - нищо не разбирам от техники и моля ако някой/я от вас има такава ТВ в дома си или е запознат/а с тази щуротия да ме насочи! Благодаря ВИ   bouquet
Виж целия пост
# 1
И аз не разбирам от техники, но не ти препоръчвам ITV. Ние сме им абонати от 1 година, но изобщо не съм доволна. И операторите им въобще не са на "денонощно" разположение.
Виж целия пост
# 2
И аз не разбирам от техники, но не ти препоръчвам ITV. Ние сме им абонати от 1 година, но изобщо не съм доволна. И операторите им въобще не са на "денонощно" разположение.

Сериозно ли Tired Tired Tired Аз точно натам се бях ориентирала Tired Но, искрено ти благодаря за бързия отговор  bouquet
Виж целия пост
# 3
Булсатком, доволна съм. Peace
Виж целия пост
# 4
Ние също сме абонати на ITV от 4 месеца, 1 път се изгуби сигнала. Общо взето сме доволни.
Виж целия пост
# 5
Когато падна първият голям сняг нямаше сигнал 5-6часа. Когато сменяха спътника, никъде не бяха обявили и цял ден- тв няма! Когато се обадих 15 минути заедно с операторката преинсталирахме каналите. Има и още, по-лесно ми е да ти кажа да се насочиш към друга компания Peace
Виж целия пост
# 6
Ние сме на Булсатком.Засега сме много доволни дано да е все така Grinning       
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за отговорите   bouquet Май Булсатком ще да е! Ако имате още съвети - дайте ги насам  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 8
Всъщност избора ти е между Булсатком и ITV.
От самото начало на цифровата сме с Булсатком, след като съпруга ми заедно с няколко негови приятели направиха някаква съпроставка за + и - на двете телевизии.
Доволни сме от Булсатком, единствено мога да дам съвет, при възможност за монтаж на по-голямата чиния, да се спрете на нея като вариант, защото коростта на превключване на програмите ще е по-бърза.
Виж целия пост
# 9
Не, изборът за цифрова ТВ не са само БУЛСАТКОМ и АЙ ТИ ВИ.
Кабеларките имат цифрови пакети, но ти трябва да ги питаш какво ще ти трябва.
Виж целия пост
# 10
ние също сме с Булсатком и сме мн.доволни.Имам приятели който са към  ITV,но са решили да я махат и да минат към Булсат
Виж целия пост
# 11
А всъщност това, с което трябва да започнеш, е накъде имаш изложение. Защото чиниите се насочват към определен сателит - за Булсат той е на югозапад, а за Айтиви - на югоизток. Ако нямаш тези изложение, ще ти сложат чинията на покрива, което е гадно и по-добре си вземи кабеларка Peace
Иначе ние сме с Булсат и какво да ти кажа - има си сигнал, не е спирал досега, висчко е наред, но...Истината е, че картината на старите црт - телевизори с кабелна е сто пъти по-добра от лсд с цифрова. Мъжо ми обяснява, че това не било от тв-то, то си било читаво, но цифровият сигнал не е достатъчно не знам си какъв, за да изкара кристална картина ConfusedМииии, както и да е, важното е, че аз виждам по-добре на миниатюрното тв на детето, което е с антена, отколкото на грамадния тв в хола Sad Факт!
Виж целия пост
# 12
О, ами значи трябва да огледам изложенията Rolling Eyes

Белинда, навита съм и на кабелна, ама да има всичките там фокс мокс канали, дискавърита и други Wink Ти с каква кабелна си? Може в крайна сметка и аз да избера този вариант newsm78


Никога не сме имали кабелна та не съм много запозната - там какво се изискава? И към кой бих могла да се насоча?

Нямате си представа колко много ми помагате! Благодаря на всички Hug
Виж целия пост
# 13
Евроком предлагат цифрова тв.
За целта трябва първо да прекарат кабелна, да сложат приемник и това е.
Не ти трябва да имаш чиния.
Хехех, темата е супер за мен, понеже сега ги чакам да дойдат   Laughing
Виж целия пост
# 14
Ти с каква кабелна си?
С цифрова съм бе, жена, писах вече Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия