фирма за мебели по поръчка

  • 13 236
  • 29
След многото хубави идейки за антре тук, в този форум ми трябва фирма, която да изпълни това, което си харесах.

Ако сте доволни от качество и обслужване от такива, ще съм ви благодарна ако дадете координати, може и на лични, за да не бъде реклама


Благодаря!


Виж целия пост
# 1
у нас всичка мъжо си прави - прозорци, врати, мебели.......Laughing
Даже спалнята му я нарисувах, изчисли ми плоскости работи и ги поръчахме, сглобяването елементарно.
Успех с ремонта Peace
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя темата - хайде да не е на лични, че фирмите от които аз съм поръчвала по проект са само за черния списък  Laughing Laughing Laughing Затова предпочитам да си купувам вече готови модули.
Виж целия пост
# 3
И аз ще следя
 Peace
Виж целия пост
# 4
http://www.perfekt3.hit.bg/

Специализирани са по принцип с изработката на кухни , но правят всякaкви мебели по поръчка  Peace

Виж целия пост
# 5
Заради преустрояването на апартамента и ограниченото пространство не можех да взема готови мебели, които да са така конструирани, че да ми вършат работа. Затова си поръчах кухнята, а след това и спалнята, гардероба, секцията в хола и мебелите в коридора в "ХОП мебели". Трапезната маса със столовете също купих от тях. Много съм доволна и от проектирането, и от монтажа. Миналата година по това време все още чертаеха на ръка, но сега като гледам сайта им, явно имат и компютърна програма. Даже си открих кухнята Mr. Green Иначе изглежда така, така и така. Само да отбележа, че в "Лабиринт" ми я оферираха с 2000лв отгоре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
http://www.mebelicveti.com/
Виж целия пост
# 7
И аз ще следя темата Peace
Заради преустрояването на апартамента и ограниченото пространство не можех да взема готови мебели, които да са така конструирани, че да ми вършат работа. Затова си поръчах кухнята, а след това и спалнята, гардероба, секцията в хола и мебелите в коридора в "ХОП мебели". Трапезната маса със столовете също купих от тях. Много съм доволна и от проектирането, и от монтажа. Миналата година по това време все още чертаеха на ръка, но сега като гледам сайта им, явно имат и компютърна програма. Даже си открих кухнята Mr. Green Иначе изглежда така, така и така. Само да отбележа, че в "Лабиринт" ми я оферираха с 2000лв отгоре Rolling Eyes
Благодаря за координатите Hug. Би ли ми казала дали става бързо( в смисъл за около месец) - трябва ми спален комплект ( спалня и гардероб ), хол ( диван и секция - може и без нея) и вграден гардероб Simple Smile? Реших преди бебо да сменя някои неща, макар, че са ми почти нови мебелите Simple Smile!
Виж целия пост
# 8
Миналата година срокът беше 20 работни дни и си го спазваха - аз поръчвах там 4 различни неща ппез определен период от време и всичко стана навреме. Даже мисля тези дни, ако ми остане време, да отида да си поръчам още един шкаф за хола. След това ще пиша за по-скорошни впечатления. Peace
Виж целия пост
# 9
Записвам се и аз да следя темата.
Виж целия пост
# 10
Моля, споделете, ако имате впечатлеия от работата на фирма Мария ММ  - Пловдив?
Виж целия пост
# 11
Препоръчаха ми Севрол.Някакви отзиви за тях?
Виж целия пост
# 12
аз също съм доволна от мебелите на "Хоп" - поръчвах при тях миналата година и мисля за новото жилище пак там да се отправя Joy. Не са лоши, пък и цените са поносими. Сега им разгледах сайта и виждам, че доста са си обновили нещата. Харесах си един проект за кухня в червено, но имам още време докато стигна до поръчката Laughing
Виж целия пост
# 13
свекър ми държи такава фирма и съм сигурна че прави обзавеждане за кухни по поръчка,детски стаи също,единствено не работи с дърво ето адреса www.rivasound-furniture.com
Виж целия пост
# 14
Препоръчайте някоя фирма за Пловдив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия