За д-р Атанасов-АГ Варна?

  • 4 691
  • 11
Моля ви за мнение за д-р Атанасов-директора на АГ болница-Варна.
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма впечатления от него? ooooh!
Виж целия пост
# 2
Az moga mnogo dobre da te naso4a otnosno d-r Atanasov,no ne razbrah za rajdane li te interesuva ili za drugo ako iska6 mi zvanni da se 4uem-0888728741
Виж целия пост
# 3
Може ли да ми пишеш на лични? Praynig
Виж целия пост
# 4
Раждах при него и съм много доволна Hug
Сестра ми роди при него секцио 3м след мен и тя е много доволна Peace
Второто живот и здраве пак при него ама тоя път във Вип-а Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Прави ми секциото преди 1г.9м. За мен е един от най-добрите специалисти във Варна  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз също мисля да раждам при него и ме интересува родилите при него доволни ли са?
Виж целия пост
# 7
и мен ме интересува мнение за Атанасов, а също и това дали може да родя секцио при него но да не съм на вип етажа, че разбрах цената в момента била 950лв, което хич не е малко
Виж целия пост
# 8
и мен ме интересува мнение за Атанасов, а също и това дали може да родя секцио при него но да не съм на вип етажа, че разбрах цената в момента била 950лв, което хич не е малко

Може. Запиши си час за преглед при него, иди да те види и да се разберете. Преди 2 години преглеждаше всеки вторник, сега не знам дали още е така. Най добре потърси телефона на АГ Болница, от там ще ти запишат час.
Виж целия пост
# 9
Все още преглежда всеки вторник. Ходила съм при него на прегледи и съм много доволна
Виж целия пост
# 10
и мен ме интересува мнение за Атанасов, а също и това дали може да родя секцио при него но да не съм на вип етажа, че разбрах цената в момента била 950лв, което хич не е малко


Може,аз също раждах секцио при него и съм много доволна   Peace Успех
Виж целия пост
# 11
И аз да се вмъкна тук раждах нормално при доктор Атанасов и съм много доволна, много леко пипа и болката от раждането беше съвсем поносима
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия