Има ли майки от кв.Левски и Сухата река

  • 2 401
  • 43
Има ли майки от тези райони в форума?Ако има ще ми е приятно да се запознаем и да излизаме на разходка.Защото аз живея в Левски и ми е скучно да бутам количката сама.
Виж целия пост
# 1
Здравей1 Имаше вече такава тема някъдеи там писах няколко майки. Аз съм от Левски - В, а ти?
Виж целия пост
# 2
И аз съм в Левски В-къщите
Виж целия пост
# 3
Здравейте!!!!!!!Аз съм от Сухата река.Много ще се радвам да се запознаем.
Виж целия пост
# 4
И аз!След сухата река,къщите!
Виж целия пост
# 5
Divan4e,аз също живея в къщите след реката на К.Фотинов.Видях,че и ти пишеш в отчетната на януарки2008.
Ако искаш може тези дни да се разберем да се видим.Къде ходите на разходка?
Виж целия пост
# 6
С удоволствие!Аз съм от една година в този квартал,ама много не го познавам,така че се разхождаме около нас и по центъра предимно! ами хайде да се срещнем някой ден!Аз съм нма ул.Бесарабия(това близо ли е до теб)?Може на лични да се разберем къде и кога!  Wink
Виж целия пост
# 7
Ние сме от другата страна на Ботевградското,но пак сме близко!
Виж целия пост
# 8
Аз съм в къщите до 130 СОУ.Незнам как се водим точно - дали не сме само "Левски"
Виж целия пост
# 9
Mi6imadi,и аз съм в къщите до 130 СОУ.Левски се водим.
Divan4e,Бесарабия ни е близко.Аз ходя на разходка в парка на Герена.Ти коя страна на Ботевградско имаш предвид?
Виж целия пост
# 10
Ами ,ако идваш от центъра по Ботевградското от дясната страна сме!Но на Герена също ходим чат пат!
Виж целия пост
# 11
Аз съм на "Рилска обител"54.Може да си ме виждала?Ако ходиш в градинката?Аз съм бременна мама с бебе в количка и по-голяма кака.
Виж целия пост
# 12
Mi6imadi аз не съм те виждала,ама то само веднъж съм се разхождала в парка на Герена.Тука по съседните улици, между къщите като движа ,2,3 майки да съм видяла най много,ама бременни май не съм! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
То и аз излизам в нашата градинка .На "Герена "- много рядко и то само с таткото.
Виж целия пост
# 14
Аз сега виждам,че за градинката си писала-не за парка!Не я знам тази градинка! Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия