Къде продават зеленчуци биологично производство в София?

  • 698
  • 7
Здравейте. Детето ми е с атопичен дерматит и аз съм на диета, защото я кърмя. За сега владеем обрива, но идва времето на пресните плодове и зеленчуци, които аз много обичам. Позволих си да изям два домата и една краставица и обрива се влоши много. Знам, че сега не е най-подходящото време за зеленчуци, но и за после кой ще ми гарантира какви са? Затова докато кърмя искам да консумирам зеленчуци от биологично производство, но не знам къде се продават. Ако можете помагайте.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
 В Хит- Младост имат и сертификат Peace
Виж целия пост
# 2
В Хит- Младост имат и сертификат Peace

И наистина са с добро качество!
Виж целия пост
# 3
В Хит- Младост имат и сертификат Peace

И наистина са с добро качество!

Моят опит за съжаление не е такъв. Картофите бяха развалени, но по нищо не им личеше. Подбирай внимателно, дано имаш късмет. Аз не се доверявам вече. Купувам от село.
Виж целия пост
# 4
Аз съм взимала от Хит в Люлин Peace
Виж целия пост
# 5
Щом кърмиш бебе с АД, не би трябвало да ядеш никакви домати. Биологични или не, просто забрави за доматите поне още 6 месеца.
Ако смяташ да кърмиш и да ядеш силно алергенни храни, при това към които детето очевидно дава реакция, не знам колко му помагаш  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Знам,че няма нищо по-добро от кърмата,но при това положение не е ли по-разумно да спреш да я кърмиш?! newsm78
Виж целия пост
# 7
Точно при това положение е по-добре да продължи да кърми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия