А какво не ви се носи ?

  • 7 419
  • 116
Има ли нещо , което направо да ви бърка в очите , когато видите някой облечен в него ? Нещо , което никога дори не бихте си помислили да облечете? Кое е то ? Аз лично не мога да понасям тези дънки, които са с пришит корсет на тях и талията им стига до под гърдите  Sick
Виж целия пост
# 1
Е, чак да ми бърка в очите, не, уважвам чуждия вкус. Не бих облякла пола върху панталон, както често виждам.  Crazy
Виж целия пост
# 2
И на мен ми се вижда смешно пола върху панталон. Peace
Виж целия пост
# 3
Не бих носила потури.
Виж целия пост
# 4
Е, чак да ми бърка в очите, не, уважвам чуждия вкус. Не бих облякла пола върху панталон, както често виждам.  Crazy

Е, това не съм го вiждала... пола върху пола, да... ама това, което казваш ти  Shocked Crazy


Виж целия пост
# 5
Като казахте пола върху панталон се сетих за едно момиче , което видях миналата седмица на Витошка. Беше с дънки и отгоре с пола до коляното..  ooooh! Щом още я помня , значи съчетанието и е било.. чудесно  Sick
Виж целия пост
# 6
Аз пък пола върху пола не съм виждала  Shocked
Виж целия пост
# 7
Като казахте пола върху панталон се сетих за едно момиче , което видях миналата седмица на Витошка. Беше с дънки и отгоре с пола до коляното..  ooooh! Щом още я помня , значи съчетанието и е било.. чудесно  Sick

Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон. Едно-времешна мода. Има сполучливи попадения. Перди години имах такъв панталон, но полата беше по-скоро като престилка и беше къса. Можеше да се маха. Бяка в един цвят.

Виж целия пост
# 8
Анче, а Блонди какво е казала ?  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон.

Е, как да не сме го казвали? Нали го коментирахме малко по-нагоре   Grinning
Виж целия пост
# 10
В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked
Виж целия пост
# 11
Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон.

Е, как да не сме го казвали? Нали го коментирахме малко по-нагоре   Grinning

Ми аз съм прочела пола върху пола  Joy Joy Joy Нали съм недескиФ  ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 12
В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked

Вероятно става въпрос за скоро нашумелия Емо стайл. Много неприятно се обличат въпросните деца.. И си правят едни прически  ooooh!
Виж целия пост
# 13
В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked

Вероятно става въпрос за скоро нашумелия Емо стайл. Много неприятно се обличат въпросните деца.. И си правят едни прически  ooooh!
Не,не е Емо. Shocked
Според мен иска да покаже,че има повече дрехи  Laughing
Виж целия пост
# 14
И аз щях да кажа, че се прави на "Емо"....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия