Бисквити Плазмон

  • 15 070
  • 21
Здравейте отново Simple Smile
Вчера доста теми изчетох из нета за бисквити Плазмон.Че били добри и т.н.Исках днес да купя и аз да давам на моят юнак.Но се зачетох в състава и видях,че има Е-та.И се отказах Sad Вие давате ли от тези бисквити за разтваряне в мляко?
Виж целия пост
# 1
Давам от гранулираните, в тях Е-та няма. Но взех и от другите, че не намерих гранулираните. Ако ги открия, ще изчакам с кутията...
Виж целия пост
# 2
Не, не съм давала. Един път взех гранулирани на Плазмон, хем за малко бебе. Бяха толкова хипер сладки,че аз се потресох, не знам какво остава за едно бебенце  Rolling Eyes И дадох 16лв за това, което след първата проба отиде всичко в кошчето  Rolling Eyes
За Е-тата не знам; знам, че не намерих нищо нужно и полезно в Плазмонките.  Stop
Намерих и на тяхната фирма пюренца - пилешки и не знам си какви. Пиле за след 4-ти месец, едни такива гъсти, скъпи... хайде стига... фирма е вече, която не уважавам.  Naughty
Виж целия пост
# 3
Не съм давала нищо на Плазмон.
Не съм добавяла каша или бисквити в млякото.
Не съм давала бисквити.
Не виждам смисъл, ако и да не изпадам в крайности по отношение на здравословно и супер-най-правилно и полезно хранене.
Виж целия пост
# 4
Давам от гранулираните, в тях Е-та няма. Но взех и от другите, че не намерих гранулираните. Ако ги открия, ще изчакам с кутията...
Тези на гранулите засега са спряни и сега на тяхно място(пак без глутен) пуснаха ето тези:http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1789.Другите нямало да ги има вече..Но аз силно се надявам да ги има,защото и ние много ги ядем.
Виж целия пост
# 5
Аз и купих, но като ги опитах реших да не и давам, аз ям много сладко, а те определено ми се видяха доста сладки и си ги хапнах аз  Laughing
Виж целия пост
# 6
Плазмон не ги хареса, давах й само на Alete бисквитките за над 6 месеца. Страхотни са.  Wink
Виж целия пост
# 7
Плазмон давам от гранулираните безглутенови но наистина са много сладки и давам 1 път седмично като добавя няколко лъжички към плодовото пюре Peace
В тях Е-та няма Peace
Виж целия пост
# 8
Синът ми тях нещо не ги одобри  newsm78
Виж целия пост
# 9
Вие давате ли от тези бисквити за разтваряне в мляко?

 Не, против даване на мляко с примеси съм.Но купих бисквити Плазмон когато детето ми беше на около 10 месеца.Мислех понякога да му ги давам за закуска заедно с АМ.Но като ги опитах преди да му ги дам, устата ми залепна от сладост и до детето въобще не стигнаха.
Виж целия пост
# 10
Пробвах с 1 кутия, но такъв апетит й се отвори, че започна да яде като новородено през 2 часа  Crazy
Виж целия пост
# 11
Давала съм рядко Плазмон 6 зърна с кисело мляко за следобедна закуска. Спомням си, че бяха с глутен. Не знаех, че Плазмон имат и други неща за бебета.  Не съм виждала в България други продукти.
Виж целия пост
# 12
Давала съм, по една вечер в млякото!Така, не се будеше нощем гладен!
Виж целия пост
# 13
Купих му няколко пъти преди когато беше на около 8-9 месеца,защото обичаше да ги гризе заради венците/баба му така го научи с обикновени бисквити/ и взимах,защото се упокоявах,че не са толкова твърди и няма да се задави,пък и викам си бебешки са все пак...
Ама те толкова бяха сладки,баща му ги омиташе преди него,а и детето само отказа всякакви бисквити след като му изникна едното зъбче.
Повече не съм купувала и не смятам.
Виж целия пост
# 14
Давала съм,слагах ги в млякото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия