Уред за готвене на пара - мнения?

  • 1 836
  • 4
Здравейте на всички,
наканила съм се да си купувам от уредите за готвене на пара и искам да попитам доколко сте доволни от тях, вършат ли ви добра работа и т.н. Всякакви мнения ще са ми от полза. И разбира се за марката, макар че аз гледах на Тефал, Мулинекс и още някаква фирма, която забравих. Други нямаше. ))
Виж целия пост
# 1
Моят е такъв, само че само с 2 съда.
Имам го от около 4 години и го ползвам поне веднъж седмично - за зеленчуци и риба, основно, но и ориз съм готвила в него. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Имаше такива теми вече. Писала съм там, айде и тук да напиша- УЖАСНО много съм доволна от този уред- всичко ми е много по-вкусно на пара , отколкото варено във вода.  Peace Само ориза не ми се получава много добре, но така илии наче не ядем много такъв ориз.
Виж целия пост
# 3
А има и едни уреди за готвене на пара на Бош, слагат се във фурната  Thinking Някой да има впечатления от тях, че съм им хвърлила око?
Виж целия пост
# 4
Имам на Мулинекс уред за варене на пара.Много съм доволна.Джемма, защо не ти се получава ориза.При мене към уреда има една малка купичка(да го нарека),слагам в нея ориза и водата,примерно 1:3 и ориза си става супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия