Идея за подарък

  • 1 282
  • 15
Моля ви за помощ, трябва да избера подарък за юбилей на 30 годишен мъж - приятел на сестра ми.
Работата е там,че хем е кръгла годишнина, хем мъжа си е як мъж - 110 кг и дрехи в никакъв случай не мога да купя- първо защото няма да го умеря като размери, а и вкуса му сигурно.
Дайте някоя блестяща идея - на какво се радват мъжете ви?
Виж целия пост
# 1
Портфейли, колани , комплект парфюм+автършейв, бизнес чанта/евентуално/ или малка пластика , ако прекарва по-голяма част от времето на бюро, ако има хоби -  нещо , свързано с това...
Виж целия пост
# 2
никакъв случай не мога да купя- първо защото няма да го умеря като размери, а и вкуса му сигурно.

Сестра ти, е най-големия ти джокер.
Виж целия пост
# 3
Миналата година за 30-годишнина на добър приятел му подарихме един меч. Много му хареса и ще му остане за спомен. Но мисля, че сестра ти може да ти поскаже нещо със сигурност. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Козметика - абсурд- аз самата не обичам да получавам такива подаръци- смятам,че няма смисъл да не му хареса аромата и да стой на някой рафт неупотребяван.
портфейл- скоро сме му подарявали.
Постоянно е в движение.
Забравих да уточня,че го познаваме вече 10 години и малко сме се изчерпали от към идеи.
Хобита та му са само колите и кръчмите Joy
Виж целия пост
# 5
Дрехи и тя не му купува, щото е тежък случай.
Той си е конте- така че сам си купува в изобилие.
Ох тежка ми е задачата.
Виж целия пост
# 6
Ами подарете му екскурзия за Формулата  в Турция - някаде имаше такива оферти в тур.сайтове
Виж целия пост
# 7
Аз бих отишла на такава екскурзия- интересна идея, ама той хич не си пада по формулата, само по хубавите коли.
Виж целия пост
# 8
zornitsa мисля, че трябва да дадеш една ориентировъчна сума за подарък, така ще е по-лесно да се дават идеи. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ще го измислим.. Кутия с разни даджи вътре за дегустиране на вино - тирбушон, термометър, запушалка и др. в различна ценова категория
Виж целия пост
# 10
А това ми хареса, ама трябва да сменим аксесоарите- че вино не пие, а само търкалящо се, лошото е обаче,че в момента сме го подложили малко на диета,че нещо хапката и пийката вдигат доста нивата на холестерола и т.н, не ми се ще аз да го подстрекавам,че сестра ми ще ме убие.
Сега май ще минаваме само на биричка, ама незнам ще успее ли.
Ориентировъчно като цена 100-200 лв. Важна е идеята обаче.
Виж целия пост
# 11
Виждала съм много красиви халби с капачета и сребърен обков - около 40-60 лв едната
Виж целия пост
# 12
Да може нещо за вкъщи да му взема, сега са новодомци.
Ама какво- той почти всичко си има.
Аз не съм виждала такива халби, трябва да поогледам.
Виж целия пост
# 13
Като е толкова труден му вземете едно агне, направо печено, та всички ще сте доволни Grinning
Виж целия пост
# 14
Щом обича коли , и е постоянно на път, вземете му GPS навигация за кола, или антирадар. Хубав минибар /има едни като глобус и се отварят през средата, като го заредите с минерална вода/. Умален макет на любимата му кола, със 100лв. вътре /първа вноска за истинска такава/. Часовник, нещо сребърно. Това са моите идеи  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия