От каква възраст мога да кача бебка на самолет?

  • 2 616
  • 26
От каква възраст мога да кача бебка на самолет?
Виж целия пост
# 1
Няма проблем за всякаква възраст. Може на другия ден след изписването ви от болницата   Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И аз знам, че няма проблеми за самолета. По принцип, колкото е по-малко бебето, толкова е по-лесно. Като станат малко по-големи си е голям зор пътуването. Говоря за дългите полети по 10 часа.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че няма проблем за пътуване със самолет. Мен май за първи път са ме качили на 1г и нещо.
Виж целия пост
# 4
Аз разнасях сина си на два месеца. С нас редовно са пътували бебета на 6 дни  Grinning
Виж целия пост
# 5
Няма проблем за всякаква възраст. Може на другия ден след изписването ви от болницата   Simple Smile

не, не може на другия ден. трябва да е минимум на 7 дни.  Peace
Виж целия пост
# 6
можеш да я качиш и новородена
Виж целия пост
# 7
Няма проблем за всякаква възраст. Може на другия ден след изписването ви от болницата   Simple Smile

не, не може на другия ден. трябва да е минимум на 7 дни.  Peace

 И аз знам, че е най-добре след 7 дни.
Виж целия пост
# 8
Няма проблем за всякаква възраст. Може на другия ден след изписването ви от болницата   Simple Smile

не, не може на другия ден. трябва да е минимум на 7 дни.  Peace
Аз преди години проверявах и до колкото си спомням, тогава изискването беше 3 дни след раждането, както за бебето, така и за родилката Wink Но и 7 да е мисля, че няма да ти е проблем  Laughing
ПП Сгрешила съм, 2 дни са. Цитат от сайта на БА:
Цитат
The youngest age an infant can be to travel is 48 hours old. We also advise you to ensure that the treating doctor agrees to the infant travelling.
Виж целия пост
# 9
И на мен ми се стори странно бебе на 2 дни в самолета   Thinking
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се стори странно бебе на 2 дни в самолета   Thinking

Странно, но факт. Странно...  Laughing
Момо, защо да е минимум 7 дни?  Thinking
Виж целия пост
# 11
1 седмица Peace
Виж целия пост
# 12
От каква възраст мога да кача бебка на самолет?

Най-добре е да питаш съответната авиокомпания Peace
Виж целия пост
# 13
Албанките например, масово отиватда раждат в Италия и след като ги изпишат от болницата - директно в самолета. Няма абсолютно никакъв проблем, нито за бебето, нито за майката ( ако може да си седи на дупето де).
Виж целия пост
# 14
Няма проблем за всякаква възраст. Може на другия ден след изписването ви от болницата   Simple Smile

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия