има ли Караоки бар в Пловдив?

  • 2 949
  • 12
Здравейте момичета, искам да изненадам любимия като го заведа да попее малко, но не съм в час с заведенията в Пловдив. Някой знае ли къде има карАоки бар в Пловдив?

П.С. ок, моя грешка, простете невежеството, нека да бъде карАоки
Виж целия пост
# 1
караоке 
Виж целия пост
# 2
В Пловдив си е кариоки  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Мармалад, ако съществува още  newsm78
Виж целия пост
# 4
Благодаря за 'Мармалад' , да има го все още, само съм минавала за сега покрай него. Гледам че някои го плюят, други го харесват, не знам на кого да се доверя, затова Ще му хвърля един поглед утре, и да питам дали Сряда е винаги ден на караоке парти. Иначе ще си измисля някой класически вариант на отпразнуване на РД. Благодаря момичета и за корекцията (че ужасно, невъзможно съм затъпяла - тъй си е, няма какво да хабя нерви за това, по-лесно е да го приема и да се опитам да го поправя) и за идеята.  Ако има други предложения пишете.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Караоке има всяка сряда в Мармалад от 23 часа. Това е най-доброто караоке, по моето скромно мнение. Караоке има още и в Петното, и в Гепи (не знам точно в кои дни), но в Мармалада е истината.
Виж целия пост
# 6
Караоке има всяка сряда в Мармалад от 23 часа. Това е най-доброто караоке, по моето скромно мнение. Караоке има още и в Петното, и в Гепи (не знам точно в кои дни), но в Мармалада е истината.

Как се практикува там, преди партито ли става записване за песен? Мисля си че трябва да е така, ако не искаш да чакаш дълго за ред? newsm78
извинете ме но съм тотал невежа в тазу сфера, ако не реализирам идеята поне ще науча нещо ново.
Виж целия пост
# 7
Да, има си водещ, прослувутият диджей Айвън. Има си и списък с песните, отивате малко по-ранко, избирате си песен и му казвате. То има и някакъв ред, в който излизат да пеят, та той като сте се записали ще ви извика като ви дойде реда. Обичайно е такава практиката.
Виж целия пост
# 8
в гепи, в сряда или четвъртък...
Виж целия пост
# 9
Нямам идея за баровете изобщо в Пловдив, но ще ми бъде полезно да зная къде има караоке в  града, че май месец ще ми гостуват едни фенове.
Виж целия пост
# 10
 smile3525 Благодарности!
Виж целия пост
# 11
в "мармалад' е най -посещаваната караоке-ве4ер,била съм няколко пъти,но не ми изглежда такова,каквото аз си представям 4е трябва да бъде-пеещите са едни и същи,по4ти не гледат монитора,защото ве4е знаят наизуст текстовете...и пеят адски добре и заради това досега не съм се престрашавала да попея:(просто са прекалено добри ...
Виж целия пост
# 12
полезно е да зная и това, 10х infantilno
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия