Нормално ли е бяло течение по време на бременноста

  • 7 145
  • 32
тревожи ме това бяло течение Sad  по време на бременността ми. нормално ли е
Виж целия пост
# 1
Не е нормално, а понякога може и да е много опасно. За твое успокоение задължително се консултирай с лекаря, който ти следи бременността за подходящо лечение. На мен превантивно към края на бременността ми бяха изписали глобули.
Виж целия пост
# 2
Здравейте,
Аз съм съвсем в началото на бременността, но имам силно течение (по някога имам чувството че съм се подмокрила). Говорих с доки и тя ми каза, че е нормално. Майка ми също едва през бременността за първи път е получила и отговора е бил същия. Най - добрия вариант разбира се е консултация с лекар.
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че има нещо нормално в каквото и да е течение по време на бременността. Но най-добре да се направи консултация с гинеколог и да се пуснат изследвания.
Виж целия пост
# 4
Ако не мирише лошо, не те сърби или боли, и белезникаво на вид най-вероятно е нормално. Вагината не е нормално да е суха, а при бремеността при много жени се засилва влажността.

Ако се притесняваш, виж доктора та поне да се успокоиш.
Виж целия пост
# 5
Аз съм съгласна с Sheila . По време на моята бременност имах бяло течение. Взеха ми влагалищен секрет за изследване и всичко бе наред. Това се случи в Майчин Дом, където лежах за задържане и няколко гинеколога потвърдиха, че само по себе си бялото течение не е признак на инфекция. Заключението при мен бе, че течението не подлежи на лечение.
Виж целия пост
# 6
Ако не мирише лошо, не те сърби или боли, и белезникаво на вид най-вероятно е нормално. Вагината не е нормално да е суха, а при бремеността при много жени се засилва влажността.

Ако се притесняваш, виж доктора та поне да се успокоиш.
Peace
Виж целия пост
# 7
Ако не мирише лошо, не те сърби или боли, и белезникаво на вид най-вероятно е нормално. Вагината не е нормално да е суха, а при бремеността при много жени се засилва влажността.

Ако се притесняваш, виж доктора та поне да се успокоиш.
При мен беше точно така.Консултирай се с лекар Peace
Виж целия пост
# 8
Ако не мирише лошо, не те сърби или боли, и белезникаво на вид най-вероятно е нормално. Вагината не е нормално да е суха, а при бремеността при много жени се засилва влажността.

Ако се притесняваш, виж доктора та поне да се успокоиш.
Споделям мнението  Peace

При мен по време на бременноста се увеличи влажноста и имах бяло течение за което лекарката ми предписа вагинални "яйчица" (забравих им името). Наистина обезпокоително е ако теч. е с цвят и мирише както е споменала Sheila
Виж целия пост
# 9


 Да, напълно е нормално!Но педиодично трябва да се взима секрет и да се изследва.На мен микробиологията ми беше постоянно втора-трета степен и за цялата бременност се лекувах с около 6 вида вагинални лекарства.
Виж целия пост
# 10
Ако не мирише лошо, не те сърби или боли, и белезникаво на вид най-вероятно е нормално. Вагината не е нормално да е суха, а при бремеността при много жени се засилва влажността.

Ако се притесняваш, виж доктора та поне да се успокоиш.
При мен беше точно така.Консултирай се с лекар Peace
И при мен!
Виж целия пост
# 11
Консултирай се с гинеколог,ще ти направят изследвания и ще покаже има ли нещо тревожно или не.

Дано всичко е ОК Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз мисля, че е нормално, но попитай доктора.
Аз имам доста обилно течение, но док казва, ч е е ок и досега не ми е пускал микробиология - незнам?!?
Виж целия пост
# 13
бялото течение е напълно нормално явление по време на бременност,просто трябва да ти взимат секрет за да го иследват
Виж целия пост
# 14
И аз смятам, че е нормално. Всички мой познати по време на бременност се оплакваха от появата на бяло течение. Аз също през тази бременност си слагам свещички два пъти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия