,,генерале,доведи ми гости"

  • 2 065
  • 16
,,генерале,доведи ми гости"-това е реплика от моя любим филм,,шрек,,.дори приказните сватби не могат без гости.в края на повечето приказки се казва,,яли, пили и се веселили".нека тук оставим,,размисли и страсти,,за вече отминали сватби,собствени или на близки.да помогнем с идеи на тези които имат нужда,като организатори или гости.
Виж целия пост
# 1
аз имам слабост как този вид тържества и преди да се заема с организацията на нашата сватба,си купих куп списания и книги.там имаше съвети дори за най-малките подробности,неща които човек не се сеща докато не излязат като проблем.например,ресторанта който си избрахме беше в центъра на града,и ако не бяхме взели предварителни мерки,това щеше да е сериозен проблем.
сватбата е веселба до зори,спомени/желателно е да приятни/за цял живот,снимки за поколенията.
Виж целия пост
# 2
 Shocked newsm78
Виж целия пост
# 3
Не разбрах идеята на темата  Thinking

и май не съм само аз :
Виж целия пост
# 4
Да, малко трудно се схваща идеята. Да даваме идеи за организиране на сватби ли? newsm78
Виж целия пост
# 5
  Ок. Аз пръв!
  Трябва да е мнооо весело!

  (и без обидени - шегувам се)
Виж целия пост
# 6
Нещо не схващам! newsm78
Виж целия пост
# 7
...нека тук оставим,,размисли и страсти,,за вече отминали сватби,собствени или на близки.да помогнем с идеи на тези които имат нужда,като организатори или гости.


Това е. Само ,че аз нямам идеи . Само съвет към гостите : "стига с тез сервизи !" Laughing
Виж целия пост
# 8
много се извинявам, Embarassed,че не съм се изразила ясно.идеята беше да покажем как ние които сме минали по този път,сме посрещнали гостите си,как сме се погрижили те да си прекарат страхотно.защото в пуснатите теми, за гостите се говори като за статисти или участници в благотворителен бал.
Виж целия пост
# 9
рамбо силек,понякога подаръка зависи и от това къде и как си поканен.
Виж целия пост
# 10
Шегувам се. Ако сега трябва да правя сватба бих организирала нещата така :  в общината и църквата отиваме само с кумувете и родителите. Вечерта - ресторант с родата. А на другия ден и нощ -купон с приятелите.
Виж целия пост
# 11
супер си .и аз така,но и тогава беше хубаво.ние не сме подписвали в гражданското,само си направихме тържество.така че имаме време за още една.
Виж целия пост
# 12
Аха . Полят изпит - взет изпит.
Виж целия пост
# 13
На нашата сватба гостите участваха активно в забавлението. Фирма, организираща партита, ни направи тържеството с игри, в които участваха всички.
Мисля, вече има сватбени агенции, които се занимават с това.
Виж целия пост
# 14
Нашата сватба си я организирахме сами.По-точно аз и майка ми.Почти половин година я подготвяхме,за да е всичко наред.Всичките ни гости присъстваха и на подписването,и в ресторанта.През цялото време много се дразнех на свекитата,че си правеха пълен пас до последно.Но сватбата беше супер,на гостите им беше много весело.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия