За решенията!

  • 1 659
  • 30
Ако трябва да вземате кардинално решение за дадено нещо.....колко време ви трябва!
Мислите ли дълго или сте импулсивни!?
Влияете ли се от чужди мнения или слушате сърцето си?
Решавате ли бързо или умувате дълго!
Споделете!

Виж целия пост
# 1
Аз слушам сърцето си. Не знам дали е най-правилният метод, обаче... не мога иначе. 
Виж целия пост
# 2
Решавам много бързо,но зависи все пак за какво става въпрос. Grinning
Виж целия пост
# 3
Бързо решавам, импулсивна съм Peace
Виж целия пост
# 4
Решавам бързо, следвайки интуицията си. Предпочитам така, отколкото да се дерзая месеци наред, дали съм взела правилното решение! Peace
Всъщност, решения се вземат бързо. Останалото е просто период, в който убеждаваш себе си, че решението ти е правилно и е време да го приложиш. Wink
Виж целия пост
# 5
Ако трябва да вземате кардинално решение за дадено нещо.....колко време ви трябва!
Мислите ли дълго или сте импулсивни!?
Влияете ли се от чужди мнения или слушате сърцето си?
Решавате ли бързо или умувате дълго!

Зависи, различно е.
Мисля дълго по принцип, но ако се налага - решавам бързо.
И двете. Може би повече се влияя.
На това вече отговорих  Simple Smile ("Мислите ли дълго или сте импулсивни"!?)
Виж целия пост
# 6
Въобще не мисля.  Mr. Green После викам "Олеле".  Party Добре, че има някой там, горе. Той пази глупавата Василиндра от самата нея.  Blush
Виж целия пост
# 7
Решавам бързо, следвайки интуицията си. Предпочитам така, отколкото да се дерзая месеци наред, дали съм взела правилното решение! Peace
Всъщност, решения се вземат бързо. Останалото е просто период, в който убеждаваш себе си, че решението ти е правилно и е време да го приложиш. Wink
Даммм  Peace
Виж целия пост
# 8
Решавам бързо от раз, на момента, без да се замислям.Е, после съжалявам понякога!
Виж целия пост
# 9
Не умувам, решавам на момента.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви момичета......имах нужда да чуя при вас как е.....защото и аз трябва да взема решение....сега!
Виж целия пост
# 11
Ако имам повечко време - обмислям. (Под повечко време имам предвид поне ден, защото много бързо преценям конкретните позитивни и негативни страни на всеки вариант, ако имам повече от ден време - много лошо, започвам да се колебая още повече от колкото в началото)
Ако не - това, което чувствам за по-правилно интуитивно.
Ако са ми абсолютно еднакви, просто казвам нещо и това е.
Виж целия пост
# 12
Вземам решенията бързо,макар после и да сажалявам newsm78такава сам си Wink
Виж целия пост
# 13
Когато взимам наистина кардинално решение гледам да не го правя импулсивно.
В други ситуации където се изисква бърза реакция, точно така и правя.
Чуждото мнение за мен е важно, но най-вече разчитам да собствените си усещания за ситуацията.
Виж целия пост
# 14
В личния ми живот съм импулсивна, решавам на момента,  защото инстиктивно усещам правилното и не греша. Когато става въпрос за работа премислям, оценявам и тогава взимам решение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия