пролетта

  • 1 604
  • 35
Мили мамчета, свършва се вече дългата зима. Идва пролетта. Започват разходките навън. Започвам тази тема, защото моят Нани е на 1 годинка и 10 месеца и не иска да седи вътре под никакъв предлог. Затова с нетърпение чакаме пролетта.



Цитат
mili mam4eta,svar6va se ve4e dalgata zima.idva proletta.zapo4vat razhodkite na van.zapo4vam tazi tima,za6toto moqt nani e na 1 godinka i 10 meseca i ne iska da sedi vatre pod nikakav predlog.zatova s netarpenie 4akame proletta
Виж целия пост
# 1
И аз се радвам на пролетта, но за нас разходките продължават, а не започват тепърва. Зимата беше хубава, с изключение на мъгливите дни.
Виж целия пост
# 2
Пролет моя, моя бяла пролет,
още неживяна, непразнувана,
само в зрачни сънища сънувана,
как минуваш ниско над тополите,
но не спираш тука своя полет.

Пролет
Никола Вапцаров


Поздрав за всички!
И аз очаквам пролетта с нетърпение!
Виж целия пост
# 3
И аз очаквам пролетта с нетърпение. Но най-вече, защото през май ще си гушна първата рожбичка. preggo sling
Виж целия пост
# 4
И аз я чакам  Hug То май няма някой който да не я чака с нетърпение.Тази зима вече ми идва в повече  Tired
Виж целия пост
# 5
И аз я чакам..... Simple Smile

за вас момичета
Виж целия пост
# 6
Обожавам пролетта,защото носи много топлина и любов.Много се радвам като видя влюбни за ръка kiss или много бременни за една разходка. preggo
Виж целия пост
# 7
Ако не носи със себе си дъждове, както днес, обожавам пролетта. Това е най-приятното ни време за разходки.
Виж целия пост
# 8
И това е повод за нова тема newsm78...то всички я чакаме с нетърпение, айде давай да пускаме по една нова тема ,а ooooh!? Или си сбъркала подфорума с Клюкарника...
Виж целия пост
# 9
Да,добре че дойде Пролетта.Зимата ужасно ни омръзна-на мен и на децата.Всеки ден разходки по 2-3 часа и ето ти няколко неусетно свалени килограма,и то без диета! Laughing
Виж целия пост
# 10
Малко пролетно настроение и от мен !  Grinning
Виж целия пост
# 11
И аз не се сещам какво трябва да прочета или напиша в тая тема  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
И аз не се сещам какво трябва да прочета или напиша в тая тема  Rolling Eyes
Трябва да напишем с какво нетърпение очакваме пролетта! Mr. Green Остават още 9 дни,еди-колко си часа и еди-колко си минути до пролетта!
За мен обаче пролетта настъпи доста по-рано тази година,защото почти целият февруари беше много топъл Hug
А и една дата едва ли би преобърнала тотално времето! Crazy
Виж целия пост
# 13
Разходки има през всеки сезон - понякога по-къси, понякога по-дълги, зависи от времето.
На пролетта най-много й се радвам, защото след нея идва лятото! А лято означава море и дълга ваканция. Ура!
Виж целия пост
# 14
И аз не се сещам какво трябва да прочета или напиша в тая тема  Rolling Eyes

И аз не виждам смисъл от нея - размисли и страсти на тема пролет Mr. Green Mr. Green  А както всички знаем, публикациите в този подфорум се броят, което е идеално за точкотрупците Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия