Ах тези чорапогащници!

  • 15 180
  • 60
Идва любимата ми пролет... Сезонът на омразните ми тънки чорапогащници... Е как пък не се научих да ги употребявам правилно. Или ще ми се спраскат, или ще ги обримча, или пък още като сложа чорапогащника и ще се появят малки зародишчета на бримчици... Има ли някакви чалъми в употребата на чорапогащниците? Има ли някакви по-издръжливи марки, модели... които да са фини и същевременно да могат да се носят повече от веднъж? Аз досега не попаднах да фин чорапогащник, който да изтрае докато го изведа от къщи... Така че си ходя боса...
Виж целия пост
# 1
Няма, няма.. Затова нося чорапи с жартиери. Grinning  Всичко друго ми е за еднократна употреба, независимо от марката.
Виж целия пост
# 2
Няма, няма.. Затова нося чорапи с жартиери. Grinning  Всичко друго ми е за еднократна употреба, независимо от марката.
Ама наистина ли носиш такива чорапи ежедневно! На мен някак не са ми удобни... примерно да навра жартиерите в дънките или пък да обуя някоя пола с дължина над коляното и като седна да ми лъсне някое каишче... А и някак сърбежи ми докарват жартиерите, все едно стоножка се разхожда по бедрата ми... (Това го казвам съвсем сериозно, не се бъзикам с носенето на жартиери.) Та в крайна сметка слагам компромисния вариант и то само като съм решила да се поиздокарам за кексчето пред мъжа ми - т.е. силиконови чорапи.
Виж целия пост
# 3
Малко се пошегувах за жартиерите, но наистина когато се наложи слагам такива чорапи, защото са ми удобни силиконовите ленти. А поли и роклички нося лятото предимно, всъщност.
Виж целия пост
# 4
И аз много се дразня,но решение на проблема не съм намерила.Зимата беше добре с по-плътните,но сега е някакъв ужас,ползвам си ги еднократно и така.Единствения,който се оказа по-здрав е един мрежест фигурален на помпеа.И с чорапите по същия начин стоят нещата.
Виж целия пост
# 5
И аз нося предимно на Помпеа -20 ден за пролетта. Последния път нямаше моят размер и продавачката ми каза да си взема следващия, че разликата е малка, а и ще го нося по-дълго. Взех го, в къщи го пробвах, всичко беше ок. Стои опънат, не се свлича и наистина издържа, вече съм го  прала 2 пъти и обувала 3 Peace
Виж целия пост
# 6
Тънък чорапогащник повече от веднъж не помня да съм носила. Изключение са само едни супер евтини, от тея от лев, два. Те са по издръжливи...
Виж целия пост
# 7
Моите могат да карат с години. Много рядко съм късала чорапогащник.
Виж целия пост
# 8
Такова чудо при мен не се е случвало да пера чорапогащник, защото ми изкарва само за едно обуване и директно в коша.Какво правя незная все ще мина някъде и ще се закача даже и резервен нося в чантата.Да не стане стане някоя неприятна изненада.
Виж целия пост
# 9
Откакто започнах да обувам почти и само поли, много рядко късам чорапогащници. Явно е въпрос на навик
Виж целия пост
# 10
Ходя предимно с поли. Късам по 2, че и 3 на ден  #Crazy. Просто съм трошачка за 4орапогащи. Винаги имам резервен в чантата. само преди няколко дни се преобувах в колата, добре ,че се скъса наблизо до нея  Crazy
Виж целия пост
# 11
Странно... има ли място където ги късаш най-често? И как по-точно става?
Виж целия пост
# 12
Амиии , най-често на ципа на боту6ите сега, или докато реша че се свлякъл и го подръпна нагоре пускам бримка  Confused
Виж целия пост
# 13
Амиии , най-често на ципа на боту6ите сега, или докато реша че се свлякъл и го подръпна нагоре пускам бримка  Confused

Значи трябва да внимаваш повече.. Винаги адски внимавам подсъзнателно де с циповете на ботушите.
И си купувам чорапогащници, които не се свличат. Това обикновенно са стягащите тия на Помпея никога не ми се смъкват.
Ноктите ми са добре загладени и дърпам леко и малко по- малко
Виж целия пост
# 14
Моите могат да карат с години. Много рядко съм късала чорапогащник.
И аз така- наистина е въпрос на навик самото обуване...а аз по принцип не съм от най-внимателните Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия