Как заспиват...............

  • 1 058
  • 21
Как заспиват вашите деца.Например мойте едва към 23.00ч. са заспали след прочетени около 10 приказки.Не зная дали ме разбирате,но устата ме заболява да чета.Кажете някой по лесен начин.
Виж целия пост
# 1
Откакто ходим на градина, нямаме проблеми със заспиването, понякога даже без приказка минаваме.  Уморен е и заспива бързо. Към 9ч мием телцето в банята на душа, пишкаме и лягаме. Сутринта ставаме 7,45 за градина.
Виж целия пост
# 2
 Заспива към 23.00 часа с люшкане и песни  Laughing
Виж целия пост
# 3
Моето бебче заспива в 8, на гърда Laughing
Виж целия пост
# 4
Моника заспива към 22.30,понеже леглата ни са прилепени едно до друго, аз я хващам за ръ4и4ката и така заспива.А много рядко и сама,но трябва да е изморена.
Виж целия пост
# 5
..........Не зная дали ме разбирате,но устата ме заболява да чета.Кажете някой по лесен начин.

На мен още ми е рано за приказки, но имам един набор тука в комп-а който ще ми помага със сигурност. Изтегли си от някъде и готово  Wink . Друго не се сещам в момента   bouquet Иначе, за заспиването - заспива си самичка в леглото към 8 - 8,30 , дано да е така и за напред  Grinning
Виж целия пост
# 6
Децата са различни. Моето от година заспива след полунощ, без значение методите и опитите ми  Tired
Но пък спи след това до обяд и по 4 часа следобяд  Grinning
Виж целия пост
# 7


 От много време съм разбрала, че започна ли да пея, или да разказвам приказки ще минат часове преди да заспи.Ляга, гушкаме се и заспива.От около месец детето ми е с нов режим от който съм много щастлива.Заспива в 19.30ч. и сутрин се събужда в 8.И аз се чувствам човек по този начин Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Спомних си как бях и аз с дъщеря ми - приказки до откат - докато стана на 6 и я научих да чете  Peace
Дотогава и на ръце се носехме, и заедно спяхме...
Виж целия пост
# 9
Заспива към 21:30ч.
Сутрин става в 7 за градина и вечер е уморена. Но още от раждането си заспива вечер в 21:30. Сега се мие към 20:30, гледа си филмче или прочитам някоя книжка и я оставям. Седи си в леглото в нейната стая, докато заспи. За мен е недопустимо детето ми да си ляга след 22ч. Това не се случва дори лятото, когато не е на градина. Обаче през деня не спи от две годишна и сутрин става сравнително рано.
Виж целия пост
# 10
Когато е на ясла и се доспива към 9.30, къпем се към 9 и до към 9.30 започва да мига на парцали. Обикновено заспиваме с песничка, но не се захласвам много много. Слагам я в леглото, започвам да и пея и след 5 мин. е заспала.
Виж целия пост
# 11
Ние сме малки, но и аз да кажа - в 9.30-10.00 я слагам в кревата и сама си заспива, много рядко се налага да заспи на гърдата. Дано така продължим и за напред  Flutter.
Виж целия пост
# 12
Синът ми заспива около 21:30ч след 30-40 мин гушкане.Спи до 7ч сутринта.
И така е ОК,но сега сме в застой със зъбките.Започнат ли пак да му никнат,тогава е ужас.Няма режим,има само плач,бодуване и нерви....Ама нормално....
Виж целия пост
# 13
каката я слагам в леглото и и пускам или том и джери, или бебета айнщайн, което тя си избере, и тя си гледа и ме вика чад пад за вода или да я завия или други нейни прищевки но след известно време си заспива, малката всеки път различно, но ако не я кърмя я слагам в леглото с биба и гушва си одеалцето и си се приспива, понякога и в мен се гушва и заспива,
Но и двете ако нещо не могат да заспят много ефикасно е в столчето за хранене в хола пред телевизора, каката и в кухнята ми е заспивала с бисквита в ръка,
При нас на тях им се доспива но трябва да се успокоят и си заспиват
Виж целия пост
# 14
Иво заспива към 8:30-9:00ч.Ляга си в леглото, аз или баща му изпяваме една песничка и го оставяме. Обаче заспива с биба все още,та това помага.Иначе едва ли щеше да минава толкова гладко всичко. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия