Плюнченето на пръсти - назад към пещерите!

  • 3 397
  • 60
Считам, че да си плюнчиш пръстите при всеки допир до лист хартия е не просто лош и грозен навик. Това е сигурен показател за лошо възпитание и всякаква липса на уважение към околните, както и на себеуважение. Всички сте ставали свидетели как продавач на храна се опитва да ви я завие в хартийка, която е взел с наплюнчени пръсти.

Как мислите, дали това е лошо, или слюнката е нещо като шлюпка от семка или прах от домовете - естествен продукт, който не замърсява околната среда, следователно не пречи?
Виж целия пост
# 1
Тук напълно те подкрепям.
Виж целия пост
# 2
Не знам лошо ли е. Гнус ме е.
Виж целия пост
# 3
Ами едно време музикантите си умираха по сватбите да им лепят наплюнчени двайсетачки по челцата.
Ти явно си гнуслива иначе защо ще ти прави това впечатление.
Майтапя се.
Разбира се, че е гнусно.
Виж целия пост
# 4
Чудно ми е как дишаш?
Виж целия пост
# 5
Не съм виждала скоро някой да си плюнчи пръстите. По-скоро това го правеха леличките от Социализма. Вече всички сме модерни и интелигентни.Ти в каква среда се движиш?
Виж целия пост
# 6
Плюнча ги само когато си правя фунийка за обелките от семките,докато слушам мъжа си,след което изтупвам постелките през балкона.
Виж целия пост
# 7
Фиданке, не беше ли ти с темата за семките? Сега плюнчене на пръсти... Laughing
Очаквам утре да пуснеш тема "Чистите ли си ушите".  Whistling
Виж целия пост
# 8
Сори, ама некой път ми се налага, беее!
Виж целия пост
# 9
Ба... плюня ги яко, особено като залегна над някое многотомно издание... то се не разгръща, но за да ти е ок, няма да ти заемам книги.
Виж целия пост
# 10
Отвратително е, разбира се, но закупуването на вакуумирани стоки предпазва от наплюнчени хартии, но пък е вредно за околната среда. Фиданке, пушиш ли и намираш ли пушенето за грозен и противен навик?
Виж целия пост
# 11
Фиданке,ама верно,кажи,мила,защо само такива теми4ки пускаш? Не се заяждам и не искам да те обиждам по някакъв на4ин, но отстрани изглеждаш нещо нервни4ка,мъ4и те нещо,а newsm78 Или просто искаш да се от4етеш във форума newsm78
Виж целия пост
# 12
Отвратително е!
Имах една колежка, която го правеше постоянно...  Sick
Виж целия пост
# 13
Гадно,но наложително понякога.
Виж целия пост
# 14
Фиданке, не беше ли ти с темата за семките? Сега плюнчене на пръсти... Laughing
Очаквам утре да пуснеш тема "Чистите ли си ушите".  Whistling
  И тупането през прозорците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия