Помощ ......за малко екстремноо

  • 1 575
  • 28
аз от  няколко месеца  си  свалям бавно килцата  но тъй като  след  1-2 седмици имам  важно събитие как мога за  1 седмица  да сваля 3-4 кг за да мога    през  другата  1 седмица малко да ги позапазя Simple Smile  ако имате съвет4ета  пишете
Виж целия пост
# 1
Знам една диета за 4дни се сваля 7 кг  зависи от организма но след това трябва да се ограничаваш от храната  1ден сутринта в 8 часа чай или кафе без захар в 10 часа 1чаша кисело млеко в 12часа 1 сварен кремвиш  14 часа 1 сварено яйце 16часа 1чаша кисело млеко 18часа 100гр обезсолено сирене и 1 домат   това се прави 4дни   дано да ти помогне

това  е копирано  мнение  от този  форум какво ще кажете  а и моля  ви не ми казвайте да търся  и да чета искам да ми кажете нещо наистина изпитано и с което наистина ще сваля понне  3 кг Simple Smile благодаря предварително

Имам  малко заподозрени диети  Laughing Laughing Laughing  :1след  3 часа без  ядене
                                                                               2.някоя моно ( ви предложете)
                                                                           
Виж целия пост
# 2
моля ви пишетее  Cry Confused Embarassed Thinking
Виж целия пост
# 3
Наистина ли вярваш,че за 1 седмица можеш да свалиш 3-4 кг????Може и на кантар да успееш да ги направиш,но това няма да са загубени килограми за сметка на телесни мазнини, а най вече за сметка на водата в тялото ти и здравето ти .
И все пак единственото ,което при  мен върши работа за бързо сваляне е хранене само с протеини -т.е пилешко месо и риба -печени или варени и яйца .Никакви въглегидрати ,плодове и зеленчуци.И най-малко 2 литра вода на ден.Успех!
Виж целия пост
# 4
Пробвай или Японско чудо.Моно или Страхотната диета.Аз сам на 90-дневната,но в нея резултатите не са толкова светкавични-то си е до организам все пак.Успех newsm10
Виж целия пост
# 5
даа знам че няма да загубя 4  кг мазнини за  1 седмица  затова казах че от месеци си свалям бавно кг 
  коя моно диета ???//те са много или аз  така си мисля  ??
Виж целия пост
# 6
направи програмата на Майкъл Търмънд, тя е точно за бързи резултати и едновременно с това раздвижване на метаболизма  Peace
Виж целия пост
# 7
За мен по-бързо сваляне от плодове, чай и мед през 2 часа няма.Пробвай - 3 кг ще свалиш за 4 дена.Вярно е, че само вода ще свалиш, но има видим, бърз и гарантиран резултат.
Виж целия пост
# 8
Опитай с Дюкан.
Според мен е подходящо за целта ти, ако продължиш диетата след събитието ще си запазиш и свалените кг. Успех.
Виж целия пост
# 9
Или японско или безвъглехидратна. Аз от японското свалих 4.5 за седмица.
Каквото и да избереш ти пожелавам успех!   
Виж целия пост
# 10
къде да намеря японското чудо?
Виж целия пост
# 11
къде да намеря японското чудо?
На втора страница.А може да е и на трета.  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Само с Японското 4удо съм сваляла бързо килограми за една седмица 5кг.(ако все пак има6 да сваля6 а не иска6 от 50кг. да стане6 45 разбира6 ме нали Peace)но после трябва да се постарае6 да ги задържи6 за6тото много лесно се връ6тат казвам го от ли4ен опит.
    УСПЕХ
Виж целия пост
# 13
Ако досега си била на диета (както разбрах от поста ти) .. няма начин за седмица да свалиш 3-4 кг даже и на пълен глад..
Я кажи колко кг/см си ..
Виж целия пост
# 14
По добре кажи на колко си години, защото си спомням че веднъж беше пак беше пускала подобна тема и от там знам че си на 14 год,  ако се не лъжа.
Много те моля, не почвай драстична диета, защото организмът ти след време ще ти го върне. Храни се пълноценно и спортувай защото точно сега тялото  ти се развива и не бива да се лишава от нищо. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия