С каква четка миете зъбките на детето?

  • 1 458
  • 33
Купих си комплекта на ненедент, но загубих четката. Имам и една друга , но е много твърда. Има ли такива от естествен косъм, а не изкуствен. Сега пък идва и въпроса от какво животно ли ще е четката. Няма значение. Дайте идея да нещо друго - марка.
Виж целия пост
# 1
Ние мием на Киара, от доста месеци с "Орал Б". Препоръчаха ми я в аптеката, много е малка и най- важно удобна.
Не мога да преценя, колко е голяма детенцето ти по снимчиците, но ние мием зъбките около годинката. Спомням си, че точно, за това ми я препоръчаха - за малки дечковци  Peace
Виж целия пост
# 2
до скоро миех с четкат- накрайник на ненедент, но доста започна да ме хапе напоследък и я сменихме с една съвсем обикновена детска четка  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Орал Б и  Аквафреш. Има ги в Билла и на опаковките е отбелязана възрастта, от която се използват. Смятам, че Аквафреш е по-добра.
Виж целия пост
# 4
до скоро миех с четкат- накрайник на ненедент, но доста започна да ме хапе напоследък и я сменихме с една съвсем обикновена детска четка  Simple Smile
Аквафреш(за деца над 4 месеца) Wink
Виж целия пост
# 5
Когато Дияна беше малка използвах обикновена детска четка. Сега е с ел. на Браун.
Виж целия пост
# 6
Откакто му поникна първото зъбче, ги мия с подобна четка, която се слага на пръста



Вчера му купих тази - пише, че е с мек косъм, а марката е Colgate



Не знам дали правят от естествен косъм  newsm78
Виж целия пост
# 7
Ние мием зъбите с Colgate  Peace
Виж целия пост
# 8
Ще използвам темата да ви попитам кога миете зъбките, защото ни се появи малко от първото зъбче и ще започваме да действаме по въпроса Simple Smile След последното ядене - ясно... но сутрин преди първото ядене или след него newsm78
Иначе и аз съм си взела един такъв накрайник за пръста Peace
Виж целия пост
# 9
Относно питането-изчакай поне да изкара цялото зъбче, за да не му дразниш венеца. Иначе нашата четка е Aquafresh Peace
Виж целия пост
# 10



 Най-много ми харесват четките на Аквафреш.
Виж целия пост
# 11
Аквафреш
Виж целия пост
# 12
OralB  или Aquafresh
Засега съм по-доволна от OralB
Виж целия пост
# 13
Аквафреш за над 4м.
Виж целия пост
# 14
Oral B  са били всички четки досега. Не съм използвала накрайник. Тя се справя прекрасно с четката. лошото е , че много ентусиазирана в миенето и за нула време четката заприличва на нищо. Дано да продължи със същото удоволствие да си мие зъбите и нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия