преварена вода с бързовар

  • 3 389
  • 27
Ей туй му хрумна снощи на моя мъж. Не ползваме микровълнова и доста време ни отнема преваряването на вода за бебока. Та той реши,че можело и с бързовар. На мен не ми се нрави идеята съвсем, та реших да се допитам до allmighty bg-mamma  Grinning Има ли някой който да процедира по този начин.  newsm78
Виж целия пост
# 1
не би трябвало да има никаква разлика как топлиш водата, стига да не я замърсява и да е същото време? На нас ни се е случвало да се преваряваме на малка туристическа бутилка газ.
Виж целия пост
# 2
Предполагам, че няма проблем, но честно казано, не би ми хрумнало  Peace
Виж целия пост
# 3
Едва ли ще има някакъв проблем  Thinking
Виж целия пост
# 4
Принципът на бързозагряващата кана е като на бързовара, няма проблем.
Виж целия пост
# 5
Преварявам водата с бързовар ,става доста по-бързо ,не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 6
Преваряваме водата като се наспим,а после я държа в термос.Това е одачно и по0лесно.Мисля че не би трябвало да има проблем и с бързовар.
Виж целия пост
# 7
Предполагам,че няма да има проблем Peace
Виж целия пост
# 8
Чудесна идея! И аз вече така ще правя.
Виж целия пост
# 9
И аз съм на мнение че бързонагряващите кани действат на принципа на бързовара.Така че не би трябвало да има проблем стига да не замърсяваш водата.
Виж целия пост
# 10
Яд ме е, че не ми е хрумнало!
Едва ли има значение как се преварява водата.
Виж целия пост
# 11
 Laughing умен татко
Виж целия пост
# 12
Благодаря! Разсеяхте ми съмненията  Hug
Виж целия пост
# 13
На нашите бързовари се натрупва котлен камък newsm78. Дори и на този, който сме ползвали не повече от 10 пъти. Затова не бих преварявала вода за бебе с него. Не знам на какво се дължи, на твърдостта на водата или на покритието на бързовара, но е факт Thinking. А откритите реотани на бързонагряващата кана си остават чисти и блестящи. Нямам обяснение защо се получава така, но в моя случай използването на бързовар и кана не е едно и също Peace.
Виж целия пост
# 14
На нашите бързовари се натрупва котлен камък newsm78. Дори и на този, който сме ползвали не повече от 10 пъти. Затова не бих преварявала вода за бебе с него. Не знам на какво се дължи, на твърдостта на водата или на покритието на бързовара, но е факт Thinking. А откритите реотани на бързонагряващата кана си остават чисти и блестящи. Нямам обяснение защо се получава така, но в моя случай използването на бързовар и кана не е едно и също Peace.

А на нашата кана се образува котлен камък. Контакта на водата с нагряващата част е на същия принцип, нали и при двата случая водата се прецежда, затова не виждам проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия