Какви памперси да слагам

  • 7 688
  • 94
Здравейте момичета,слагам на малчо от памперсите на памперс,но напоследък започна да се обрива и мисля да ги сменя.Не съм ''ползвала'' други и за това ви моля да ми препоръчате. БЛАГОДАРЯ ви     bouquet
Виж целия пост
# 1
Мога да препоръчам либеро или кан бебе. С либеро бяхме 1 година и никакви проблеми не сме имали. После имаше 2 некачествени партиди и ги смених с кан бебе -също бяха много добри. От 3 месеца насам пак сме с либеро, защото отново са с много добро качество.
Виж целия пост
# 2
   Ползвах 3г. Памперс и бях много доволна.Успяха да ги развалят след толкова много модернизация.Сега ползвам на Либеро и съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам Evy baby. Peace
Виж целия пост
# 4
ЕВИ-БЕЙБИ-евтини и качественни.Много съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 5
С баткото съм ползвала само Pampers ,сега с малката пак и съм много доволна.Ако реша да ги сменям бих купила  Huggies  Peace
Виж целия пост
# 6
Само либеро! Peace
Виж целия пост
# 7
Ние също сме много доволни от Памперс нямам оплаквания.Но чувам невероятни отзиви за Huggis.
Виж целия пост
# 8
Ние сме на Памперс но чувам добри отзиви за Либеро от други майки.
Виж целия пост
# 9
След като развалиха Памперс , използваме Кан бебе , Еви бебе и напослледък и Стар бебе . Тези три марки памперси са компромис между цена и качество.
Виж целия пост
# 10
Ние сме на Памперс. Но веднъж майка ми беше купила един пакет Evy baby и да не станат зян ги ползвах останах очарована Peace. Имат ластиче отзад и са като германските памперс. С ластични лепки. Продавачката в магазина каза че били по патент на Памперс но турско производство.
Виж целия пост
# 11
Две години бяхме с Памперс, но последните месеци ми писнаха пробите им и сега сме на Либеро - доволна съм и от тях!
Виж целия пост
# 12
Либеро,пробвах ги случайно защото имаше промоция в Била и ми подариха 3 броя.Бях скептично настроена,обаче се оказа че греша.Хубави са Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Моите навремето от Памперс ставаха на мехури. Ползвах Хъджис. Peace
Виж целия пост
# 14
HUGGIES. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия