Какво ви стимулира да отслабвате?

  • 1 807
  • 40
Имате ли примерно чифт дънки или къса пола, рокля или секси блуза в които искате да се вмъкнете пак? reverance

Или пък целта ви е да изглеждате добре в банския лятото sun Nature Sunny или да зарадвате себе си или любимия с ново секси бельо? luvbed

А може би някакви здравословни причини? newsm10

Имате ли снимка на някоя фина мацка на хладилника newsm55 или пък плодчета на екрана на телефона?  phoneuu

Айде кажете сега! Hug
Виж целия пост
# 1
Едни бели скъсани дънки с камъчета на ДиГ от преди да забременея - още си мечтая да вляза в тех и все не ми достига мъъъничко да закопчея копчето.
Виж целия пост
# 2
Основно - лятото и морето, а пък имам и едни черни дънки, които от 1 година не мога да закопчея - остават около 2 см "талия" навън, имам още едни, които закопчавам, ама много-много трудно, като глътна корема. Надявам се да вляза във форма - от една седмица съм на диетата на д-р Хофмеклер, съчетана с разделно хранене.
П.С. От вчера маааааалко по-лесно закопчавам тези вторите дънки.
Виж целия пост
# 3
Стимулира ме спомена за онова прекрасно чувство,че съм наистина секси....малко остана.Купила една страхотна пола и колкото повече отслабвам,толкова по-добре ми стои.
Виж целия пост
# 4
Когато застана пред огледалото.......... така се стимулирам, или като си погледна някоя стара снимка  Confused
Виж целия пост
# 5
Стимулират ме около 7 чифта дънки и още толкова панталони, в които не влизам #Cussing out Е преди 2 дни успях да закопчая едни и то легнала, а като се изправя дишам малко трудно, но пак е нещо Joy На хладилника съм си лепнала моя снимка, когато бях слабичка Cry
Виж целия пост
# 6
Нямам по-тесни дрехи, нито мацка на хладилника-нямам и нужда да съм по-малко кг-ми но стимулът ми да ям здравословно за да съм поне още 5год. непроменена в размерите си е това че така се чувствам най-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 7
искам да съм нормалното си аз и да ми е комфортно, да си влизам в дънките , проблемът ми е ,че и сега се харесвам и не мога да се мотивирам достатъчно. надявам се идеята за лятото и бански да ме мотивира.
Виж целия пост
# 8
имаше подобна тема  newsm78
Виж целия пост
# 9
 Wink Напоследък ме стимулират младите колеги!  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Имам една снимка на морето преди 2 години, оттогава съм качила само 6 кг, но си личи на дупето и бедрата... Може би и мисълта, че скоро идва лято... А, имам и един много готин костюм, в който искам да вляза Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Стимула ми е да се чувствам добре и да изглеждам така.
Бях пробвала с мацка на хладилника,ама мъжа ми ми вика да съм я махала,че била като от коцлагер Laughing
Виж целия пост
# 12
Като се разгледам по-задълбочено в огледалото, веднага ме връхлетява стимул да отслабна. Така и направих. И сега, като се разям няколко дни, пак се разглеждам и тутакси ограничавам калориите. Много ми е стимулиращо огледалото!
Виж целия пост
# 13
Искам лятото да съм във форма newsm56.
Обичам да нося рокли,поли.... Flutter
Виж целия пост
# 14
С огледалото съм в разпра,
а това е тежко бреме!
Аз твърдя че съм прекрасна,
то - че за режим е време Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия