Ще ме побърка това дете!

  • 1 759
  • 19
Моят дивак днес направо равен няма! #Onfire
Сутринта по4ти както винаги отказа да яде.То не бе сандви4,мляко с бисквити,крем-какво ли не му предложих само върти главата smile3516 Рекох си -ще го оставя гладен,после ще видим няма ли да яде Thinking
То диването му с диване знайте ли какво направи smile3515 отвори коша с боклука извадил каквото има отгоре(филтри от кафе,фасове и т.н.)и набара 4ерупки от фъстъци newsm48 Докато сваря да го отлепя от коша,ве4е беше натикал няколко в устата си и не дава да ги извадя,стиска я тази уста smile3511 ,а около него какво беше....кафе навсякъде даже по устата му,пепел от цигари,излято кисело мляко..... smile3514
Ще се побъркам ве4е.Дано скоро го дадем на ясла да го видя там какво ще прави Tired
Виж целия пост
# 1
Моят до 3 г. беше ужасно палав! Правеше беля след беля, коя от коя по-големи и никоя баба не искаше да го гледа Imp Ела сега да го видиш колко е кротичък - агънце. Съвсем преобразен. На моменти се питам това моето дете ли е?
Виж целия пост
# 2
Ами да те успокоя- след време ще си спомняш с умиление за тези случки.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Ох, добре че има много майки дето се оплакват, та да видим, че всички деца правят пакости, а не само собствените  Grinning
Виж целия пост
# 4
Хе, хе ...
Свиква се, не се шашкай  Laughing
Виж целия пост
# 5
Хем ти съчувствам, хем ми е смешно, хем знам, че такъв е живота. Хайде палавите деца по добре се оправят.
Виж целия пост
# 6
Оххххх съчуствам си като гледам какво ме чака  Cry
Виж целия пост
# 7
ТОВА Е ИСТОРИЯТА НА МОЯ ЖИВОТ!!! smile3514
Плюс всякакви видове боклуци, намерени по земята... тъй като още е в процес на диво лазене и не ще да ходи като хората. Дръпнеш ли й нещо от ръцете, следва див вой+тръшкане, ритане във всички посоки и сълзи-река ooooh!. Незнам, дали е в такъв период, отминава ли това НЯКОГА, че луда станах, мисля за ритуално самоубийство вече, а нея като я гледам, гледам... па току ми минат разни деспотски мисли през главата smile3515  smile3508
Виж целия пост
# 8
С вторите деца ще сте по-спокойни. Аз като съм се нагледала на големия как яде фасове в градинката, пясък на плажа и дъвки от кошчето за боклук и сега просто съм се въоръжила с търпение.
Виж целия пост
# 9
Ауууууууу, това  ли ни чака и нас????? Изпадам в ужас, че Калоян като че ли има шило в дупето. Не се спира и за секунда и само се чуди каква поразия да направи и къде да се навре Imp . А е само на 11 месеца Tired
Виж целия пост
# 10
нещата трябва да се приемат със спокойствие.
всичко е добре, щом свършва добре.
аз съм майка непукист, за огромно съжаление на мъжа ми, като ми се случи да прерови коша детето, ще събера, ще изчистя и хич няма да си го сложа на сърцето.  И ми е много добре.
Виж целия пост
# 11
Аз доколкото съм чувала децата са така до 3 годишна възраст Thinking
Виж целия пост
# 12
Виж това и не се притеснявай - поне рови във вашето собствено кошче, а Ясен е луд по боклуците в парка #Silly

http://www.bgphoto.net/photos/2331/o632520054083593750.jpg
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Asinka
Виж това и не се притеснявай - поне рови във вашето собствено кошче, а Ясен е луд по боклуците в парка #Silly

http://www.bgphoto.net/photos/2331/o632520054083593750.jpg

 Laughing  Laughing  Laughing
и цунки му дава. Laughing
Виж целия пост
# 14
СПОКО!
И ние сме от отбора на "диваците"(сега сме на 2г. и 5м.) и то доста отдавна... Laughing
И аз все казвам, че ако получа инфаркт няма от какво друго да е освен от поредната щуротия...
Труден период, но трябвя да се изживее, няма как...
Дано както се казва: "Господ да ги пази", защото от личен опит знам, че майката и като орлица да бди пак не може да си опази детето от всички опастности.
И един съвет " Take it easy!" (Не че аз самата съумявам да го спазвам де Wink )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия