бременна ли съм или е стрес ? моля за съвет

  • 1 285
  • 24
здравейте Simple Smile знам че е глупаво дори да си го мисля , но имам нужда от мнение , както се казва:"  не питай  старило , а патило " . аз сам на 26 години , от 8 месеца сам на противозачатъчни , всичко беше супер досега , този месец 10 дена преди да ми дойде , се получи кафеникаво течение , което се увеличи , и премина в кървене , по малко от при цикъл , а и вече е 6 дена , болят ме яйчниците и кръста  всеки ден , а дори и при цикъл  това не трае по-дълго от 1-2 дена . не си спомням да сам пропуснала хапче  , но сега всички все това  ме питат и почвам да се съмнявам  #Crazy ами ако съм ..?!
Виж целия пост
# 1
може и стрес да е, знам ли  newsm78
намери начин да идеш на лекар. едва ли си сама там! човекът, с когото си - мъж, гадже, приятел и т.н, не може да не знае английскистискам палци и всичко да е ок! Peace
Виж целия пост
# 2
На въпросите ти може само лекар да отговори след като те прегледа.
Дано намериш начин да отидеш на преглед  Peace
Виж целия пост
# 3
На първо място ти препоръчвам да спреш веднага противозачатъчните хапчета. Това е трябвало да направиш веднага щом си прокървила по време на приема им.
Ако искаш и тест за бременност си направи, макар че се съмнявам да си бременна.
И разбира се, на лекар!
Виж целия пост
# 4
Така както го описваш не ми звучи като да си бременна.
Трябва да намериш начин да отидеш на лекар.
Виж целия пост
# 5
Получава се кървене от неподходящи противозачатъчни  Sad
Трябва да си допиеш остатъка от опаковката и да отидеш на лекар за определяне на нови противозачатъчни - тези не са за теб! Всеки човек си има напълно индивидуални хормонални нива, а този препарат разбърква твойте...  Sad
Виж целия пост
# 6
Отиди на лекар,все ще има някой около теб който говори по добре езика.
Виж целия пост
# 7
На въпросите ти може само лекар да отговори след като те прегледа.
Дано намериш начин да отидеш на преглед  Peace
Peace
Виж целия пост
# 8
мисля,че е стрес,но все пак само мисля
Виж целия пост
# 9
Моят отговор няма да замени мнението на лекар,който трябва да намериш по някакъв начин.Искам само за твое успокоение да ти кажа,че смяната на климат оказва огромно влияние.На мен ми се е случвало,понеже два пъти годишно сменям климата-от планински,минавам на морски.Второ стресът също има огромно влияние.И не се притеснявай от езика,в цял свят езика на жестовете и мимиката всички го разбират,особено в спешни случаи.Успех ти желая!
Виж целия пост
# 10
Наистина консултация с лекар е наложителна!
Виж целия пост
# 11
На въпросите ти може само лекар да отговори след като те прегледа.
Дано намериш начин да отидеш на преглед  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 12
 blagodarq za wa[ite saweti , dnes se zapisah za pregled , nadqwam se da e stres ili smqna na klimata  Rolling Eyes , no nqmam obqsnenie za6to wseo[te me bolqt qi~nicite i kravote~enieto ( ili podranimilq mi cikal) ne spira  Thinking
Виж целия пост
# 13
....и понеже вложих доста усилия да си преведа темата,
чуствам се длъжна да отговоря -
според мен нито си бременна, нито е от стреса.
Проблема е в противозачатъчните, които
явно не ти понасят. Проблема ти е хормонален.
Задължително се обърни към лекар
и се моли да е по- компетентен от този,
който ти е изписал противозачатъчните...
А лекар ли ти ги е изписал изобщо?
Виж целия пост
# 14
На първо място ти препоръчвам да спреш веднага противозачатъчните хапчета. Това е трябвало да направиш веднага щом си прокървила по време на приема им.
И аз така мисля . Според мен не си бременна  Naughty. Най-вероятно е от хапчетата .  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия