Витамини за коса

  • 32 872
  • 35
Здравейте,
Моля споделете какви витамини пиете за хубава коса.Рекламират се 1000 вида,но аз все си мисля,ч е повечето не вършат работа.
Виж целия пост
# 1
Еми аз витамини за косата не пия обикновено ги слагам в маските за коса - вит А и Е .. а иначе мерца го хвалят... но се пълнее от него
Виж целия пост
# 2
Az samo da spomena ne6to. Bratov4edka mi e lekar i mi e kazala,4e vitaminite okazvat vliqnie samo ako se priemat oralno. Do kolkoto razbrah te ne se usvoqvat po4ti ot kojata, blagodarenie na epidermisa.Toi deistva kato za6tita. Neka nqkoi koito e opitval nqkakvi vitamini da kaje vpe4atlenie.
Виж целия пост
# 3
Фитовал - доволна
Виж целия пост
# 4
Az to4no ot Fitoval povru6tah i ne mojeh da gi piq. Moqt stomah e mnogo 4uvstvitelen.
Виж целия пост
# 5
От Фитовала получавах киселини, но и моя стомах не е от най-здравите!
Виж целия пост
# 6
chukun4e имяше няколко такива теми,там има мнооого информация за витамините за коса,но са останали някъде назад.Пусни търсачката, Peace
Виж целия пост
# 7
Аз съм пила "МЕРЦ",но полза никаква.Само дето  д`то ми стана по-голямо Mr. Green
От другите теми ,които съм изчела от  "Фитовал" са доволни момичетата,но аз мисля,че всички  витамити от този род влиаят на всеки различно.
За бирената мая също чувам хубави неща напоследък,но от опит си мога да ти кажа,че домашните маски за коса  също много помагат.
Пусни търсачката и ги разгледай.Успех Peace
Виж целия пост
# 8
Мерц са страхотни,поне на мен ми се отразяват много добре на ноктите,кожата и косата.
Виж целия пост
# 9
nqma kak да пусне търсачката, защото е гост
Виж целия пост
# 10
Геритамин Нео   newsm10
Виж целия пост
# 11
Мерц са страхотни,поне на мен ми се отразяват много добре на ноктите,кожата и косата.

А на фигурата?
Виж целия пост
# 12
Пантогар.
Виж целия пост
# 13

и аз - много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз ползвах Ревалид миналата година - такива киселини никога не съм имала, ужасно ми се повръщаше, но не мислех, че е от Ревалид-а. Като го спрях, моментално се оправих, така че засега минавам без витамини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия