Разлика в големината на зениците

  • 1 570
  • 2
Здравейте! Искам да ви попитам дали  някой е имал моя проблем и дали може да ми помогне. Проблемът е следния: Имам разлика в големината на зениците - лявата зеница е по - разширена от дясната вечер, а понякога и през деня. Забелязах го преди 2 седмици. Ходих на очен лекар - каза ми, че нямам проблем с очите, изпрати ме при невролог. Правиха ми ЕЕГ  - там казаха, че имало нещо, но не могат да разберат какво е точно. Ходих на скенер - абсолютно нормално е всичко. На 23 г., ползвам очила при работа с компютър и при четене. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Искам да ти кажа, че и аз имам същия проблем. В един от медицинските форуми ми отговориха много подробно.Казаха ми, че може да се дължи на проблем във вегетативната нервна система и по-точно на симпатикуса.Налага се ЯРМ за да се визоализира. И на мен ми правиха скенер, но на главния мозък. В последствие се оказа, че трябва да се види гръдния дял на гръбнака. Това е от мен.Ако научиш нещо повече ми пиши!:))
Виж целия пост
# 2
Аз имам същото от близо 20 години. Очните лекари до сега нищо не са ми казали като проблем. Разликата се появи след операция, поне аз тогава забелязах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия