Петна по лицето по време на бременност

  • 715
  • 14
Искам да попитам тези от вас които са имали такива кафяви петна по лицето с какво се мажехте след раждането за да изчезнат
Виж целия пост
# 1
Сами изчезнаха при мен,никаква  козметика не съм ползвала.
Виж целия пост
# 2
с нищо.личната ми карта сега е на петна Laughing
7м. минаха,а петната си стоят Close
Виж целия пост
# 3
И аз имам същия проблем,но изчетох доста литература и навсякъде пише,че тези петна ще изчезнат сами след раждането(да се надяваме) Praynig
Виж целия пост
# 4
Лицето ще ти се изчисти само след като се нормализират нивата на хормоните....
Аз след като родих няколко пъти се мазах с крем против подсичане на Клоран - сестра ми ме открехна...И за една седмица се оправих.
Виж целия пост
# 5
изчезват сами,когато няма слънце/зимата/,но на мен ми се появиха и следващото лято,дано да е било от кърменето,че пак идва лято
Виж целия пост
# 6
Не сами си изчезват  Peace
Виж целия пост
# 7
Имам си едно,което така си седи още.Не съм мазала с нищо специално. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Сами си изчезват - това е нормална пигментация на хормонална основа.
Виж целия пост
# 9
Нямала съм , но съм виждала жени , на които са им останали петната.Дано се оправят при теб.
Виж целия пост
# 10
Би трябвало да изчезнат сами, но слушах, че ако по време на бременност са се появили е вероятно и по нататък да се появяват такива петна. Също и при излагане на слънце.
Виж целия пост
# 11
моите петна сами се изчистиха няколко месеца след раждането
Виж целия пост
# 12
Моите също сами се махнаха  Peace
Виж целия пост
# 13
На мен не ми се изчистиха напълно.Зимата нямам,но лятото се появяват,не се виждат много ,но аз си ги виждам Cry Тази зима се мазах с крема на Биотрейд-Мелабел,но не съм сигурна дали ми помогна много,ще видя лятото,защото в момента нямам.
Виж целия пост
# 14
Никога не съм имала , но мои приятелки се оправиха няколко месеца след раждането .  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия