Абитюрент - ясла :-)

  • 799
  • 9
Не мога да не се похваля, за днешните ни преживявания, тъй като още се вълнувам. Днес в яслата имахме тържество по случай изпращане на големите деца, които от юни и септември ще са вече в детска градина. Голямо шоу беше, някои плачат (включително и моята госпожица), други весели. Госпожите се притесняват, че е не знаят от тези малки същества каква програма ща стане, но поне на мен ми беше много приятно и забавно. Вече си имаме и първата диплома за завършена ясла с отличен успех Simple Smile.
Виж целия пост
# 1
да ти е честито..утре на нас ни е първи ден на градина и ми едно притеснееено
Виж целия пост
# 2
Честито, пожелавам ви още много дипломи с отличен успех  Simple Smile .
Виж целия пост
# 3
Честито! Много мило звучи това тържество.
Виж целия пост
# 4
ехеее честито и ние сме септемврийско дети и ще ни изпращат и нас лятото за детската градина Rolling Eyes  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Честито  Laughing
Още много дипломи и успехи ви желая  Laughing
Еееех, сигурно сте били много сладички  Laughing
Виж целия пост
# 6
Ох да ви е жива и здрава "абитурентката" Grinning
На нас таково изпращане не са ни правили от яслата, но сега ще имаме - да е живот и здраве на есен с песен сме на училище Grinning
Виж целия пост
# 7
Честита "абитурентка"! Много хубаво са се сетили за такова тържество! Все така с отлични дипломи да завършва дъщеричката ти!
Виж целия пост
# 8
Да са живи и здрави малките абитуриенти!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Цитат на: THERION
ехеее честито и ние сме септемврийско дети и ще ни изпращат и нас лятото за детската градина Rolling Eyes  Simple Smile


То и дъщеря ми ще тръгва на детска градина от септември, но тъй като родените първото полугодие на годината започват градина от юни и сега правеха общо тържество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия