Отбягвате ли контакти с различните в материално отношение?

  • 6 290
  • 121
Отдавна се каня да ви питам, отбягвате ли контактите с хора със соцален статус различен от вашия, когато към вас има проявен интерес от тяхна страна? По-скоро ме интересува  отношението ви към тези които са по-по- от вас (пак казвам в материално отношение, не в друго).  Много съм далеч от идеята да превърна темата в мерене на атрибути, които нямаме, надявам се да не избие натам.
Виж целия пост
# 1
Зависи въпросният човек дали и доколко проявява такт. Ако ми определя срещи в заведения, които не мога да си позволя, вероятно ще го отбягвам.
Виж целия пост
# 2
Да.Всички хора,които срещам имат надпис на челото със социалния им статус!
Виж целия пост
# 3
Не, не ги отбягвам. Излизам и с хора под и с хора над моето материално положение. Но ми е интересно да ги изучавам по мой си начин.
Виж целия пост
# 4
Никого неотбягваме,стига да ни е приятна компанията.
Виж целия пост
# 5
По-по-най в обкръжението ми са само познати, приятели не. Не ме влекат нито интересите им, нито темите им на разговори, нито нищо.
Виж целия пост
# 6
Не, но повечето ми приятели са горе долу с моя материален статус- нито зле, нито много, много добре.
Виж целия пост
# 7
Не ме интересува какъв е материалният им статус и въобще имат ли такъв... има по-важни неща!!!
Виж целия пост
# 8
Минзухар, я да видя дали правилно съм разбрала питането ти. Нещо от сорта ли е въпроса ти : Бихте ли и поддържали социални контакти с човек, който харчи на вечер по 500 лв в заведение, а мвие самите печелите 300 лв месечно?
Виж целия пост
# 9
Ами повечето ми контакти в момента са с хора , които са по-по материално от мен, но никой от тях не ме е притеснил с поведението си,Дори и да ме канят на заведения, за които се предполага, че не са по джоба ми, черпят ме.  Simple SmileГоворя и за приятелки и за приятели.А за тези, които не са ми толкова близки и виждам, че са доста над нивото ми, старая се да ги избягвам, за да не изпадам в кофти ситуация или те да се чувстват неловко.
Виж целия пост
# 10
Не ,не избягвам хора с по-висок материален статус от моя,но и не се натискам ако за някой този статус е по-важен  от личните качества!Ако някой парадира на всяка цена с по-доброто си материално положение ,то тогава предпочитам по- приятна компания! Peace
Виж целия пост
# 11
Никога контактите ми не са се базирали на социален статус и материално положение.
Виж целия пост
# 12
Не, не отбягвам по-бедните от мен. Материалното състояние на хората не е критерий за мен. Избирам си обкръжението по съвсем други изисквания.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Сред приятелите си нямам такива със по-различен статус от моя.
Виж целия пост
# 14
Дори и да ме канят на заведения, за които се предполага, че не са по джоба ми, черпят ме.  Simple Smile
Да, но на мен би ми било унизително, примерно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия