Exfoliac lotion-Acne prone skin???

  • 1 051
  • 8
искам да попитам за този лосион на Ексфолиак,който е Аcne prone skin, аз сам на 20 години,бях чела че козметиката им била за по възрастни,та ако има момичета които са го ползвали да кажат мнението си.. Praynig
Виж целия пост
# 1
Разделена е на 2серии -младежка и за жени.Давай смело,мисля че няма да имаш проблем.Аз съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 2
http://krasotaizdrave.com/bg/view_by_trademark.php?id=40

ето тук са описани много добре и са си разделени по продуктови линии
Виж целия пост
# 3
налага ли се използването ан крем със слънцезащитен фактор,понеже виждам че лосиона има ексфолиращо действие?
Виж целия пост
# 4
Много е хубав. Peace
В началото,когато са възпалени пъпчиците-щипе много./поне при мен/.Около седмица...
Виж целия пост
# 5
Много е хубав. Peace
В началото,когато са възпалени пъпчиците-щипе много./поне при мен/.Около седмица...

крем с висок фактор трябва ли да използвам заради ексфолиращия му ефект?
Виж целия пост
# 6
Много е хубав. Peace
В началото,когато са възпалени пъпчиците-щипе много./поне при мен/.Около седмица...

крем с висок фактор трябва ли да използвам заради ексфолиращия му ефект?
Забелязвам във всяка тема питаш това. Ти как мислиш? При условие, че излющваш горния слой на епидермиса и излиза нова, изключително нежна  кожа. Най-добре отиди на дерматолог да ти изпише адекватно лечение. На мен ми отне 2 години безрезултатно мазане с какво ли не и маса пари, а само за 5-6 месеца лицето ми се оправи след спазване на всички препоръки на дерматоложката ми.
Виж целия пост
# 7
Много е хубав. Peace
В началото,когато са възпалени пъпчиците-щипе много./поне при мен/.Около седмица...

крем с висок фактор трябва ли да използвам заради ексфолиращия му ефект?

Крем с фактор трябва да използваш задължително, ти за ежедневието питаш, нали? Аз като гледам имат и точно такъв крем със SPF 25, някой използвал ли го е и знае ли каква му е цената? http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=258
Виж целия пост
# 8
Много е хубав. Peace
В началото,когато са възпалени пъпчиците-щипе много./поне при мен/.Около седмица...

крем с висок фактор трябва ли да използвам заради ексфолиращия му ефект?
Вече са ти отговорили. Peace

И аз трябва да си купя някакъв слънцезащитен...Иначе според мен не е нужно чак висок фактор като 50 да ползваш.Не е такова силно излющването на кожата.25 ще върши работа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия