манипулирай човешката суета и богатей

  • 3 945
  • 60
Сещате ли се за някакви конкретни примери? Има доста забавни, ама факт е, че горното действа.  Веднага се сещам за фирмичката предлагаща английски за бебета (новородени).  Има доста привърженички тук, голем смех (ей сега ще рипнат, сигурна съм).
Дайте и идеи, има и достатъчно откачени мацки, които да ги осъществят.  Laughing
Виж целия пост
# 1
Съвсем първосигнално- антицелулитните кремове.
Виж целия пост
# 2
  Скъпо заведение.
  Всякакви скъпи стоки и услуги. Скъпи СПА-процедури, масажчета, глезотийки....
  Скъпото провокира, да покажеш, колко голям си Баро.
Виж целия пост
# 3
...веднага се сещам и за антицелулитните чехлички, ама то за  козметичната индустрия е ясно - всичко в името на красотата  Laughing
Виж целия пост
# 4
Десетопръстен машинопис в пренатална възраст?
Че като проговори отрочето английски на втория месец, та веднага да почне да чати и да пише по форуми.
Виж целия пост
# 5
Сещам се, че преди време бяха много модерни някакви обици за отслабване.
Виж целия пост
# 6
Лунни, Марсиански и други парцели... Звезди, съзвездия и пр. обекти, които дори не можеш да докоснеш, но си платил за да ти се водят.
Виж целия пост
# 7
Че то суетата си е в основата на всеки добър бизнес
Ако не мога да докосна човека, да го накарам да се почувства специален и единствен, съм обречена.
В това няма нищо лошо. Напротив.
Виж целия пост
# 8
Всички фирми, произвеждащи козметични и "здравословни" хранителни продукти.
Модният бизнес също. И още има, не ми се изреждат.
Виж целия пост
# 9
Хотел за домашни любимци (суетата на Парис).
Вибромасажен стол с вграден ароматизатор - суетно богатство и здраве.. Crazy
Златен медальон с 3D изображение на любимия/кучето/мажоретния клуб.
Водно ондулиране на косата (нещо такова беше - глупост във фризьорския салон)..  Thinking
Лещите (аз съм синеока, обаче). Mr. Green
Хоризонталните токове.
И т.н и т.н...




Виж целия пост
# 10
Хотел за домашни любимци (суетата на Парис).
Вибромасажен стол с вграден ароматизатор - суетно богатство и здраве.. Crazy
Златен медальон с 3D изображение на любимия/кучето/мажоретния клуб.
Водно ондулиране на косата (нещо такова беше - глупост във фризьорския салон)..  Thinking
Лещите (аз съм синеока, обаче). Mr. Green
Вертикалните токове.
И т.н и т.н...


Водната ондулация не беше ли навиване с ролки просто? А за вертикални токове за пръв път чувам, що е то?
Виж целия пост
# 11
Не. Оформяне на прическа под пара май се води.
Токовете са хоризонтални и ги имаше в КМ.
Виж целия пост
# 12
Водната ондулация не беше ли навиване с ролки просто? А за вертикални токове за пръв път чувам, що е то?
Това са токовете, пълна идиотия но хората ще тръгнат с таки ва единствено от суета, нищо че може да си потрошат краката.
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/09_03/heelsDM2109_468x482.jpg
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/09_03/heelsDM2109_468x490.jpg

Ондулиране бяха онези бухнали прически на жените преди доста години, които се правеха само с навиване на ролки върху мокра коса, като после се изсушава под каска, свалят се ролките и се оформя онова гнездо, наречено прическа.
Виж целия пост
# 13
Всякакви вълшебни хапове за стройна фигура. Grinning
Виж целия пост
# 14
Добавям всевъзможните хапчета,дъвки,приспособления,кремове и какво ли още не,предназначени за отслабване.Някак не мога да повярвам,че като пия еди колко си хапчета,без диети или упражнения ще върна фигурата си от тийнейджърските години.Или ако просто си джвакам дъвката.
П.П.Бианка,точно това имах предвид,но докато се набутам да напиша поста си,ти публикува твоя  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия