Ясла и атопичен дерматит????

  • 524
  • 2
Здравейте , майчета! Искам да попитам тези от вас , които имат дечица с атопичен дерматит кога пуснахте дечицата си на ясла?Как им понесе менуто. Проявяваха ли лелките разбиране към проблема . Благодаря предвареителнпо за споделения опит!
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Моето момче имаше остра форма на АД още на 6 месечна възраст и тогава хомеопатичното лечение беше незаменимо!!!
На ясла започна да ходи на 2 г. и половина и проблемът с храната си остава и до днес основен. Още на втория ден беше обринат от главата до петите, след това те стачкуваха, та имаше време да се оправи. Явно посвикна с нещата, които се ядат там. Но няма никаква възможност например нещо да се внесе отвън вместо друго ядне. Категорични са! Не става въпрос аз да му готвя, но поне плод да му дават, когато има шоколад например. Вече цяла година го водя след като е закусил вкъщи. На обяд се моля да не му дават нещо, ако той не желае да яде, а след обяд - следя какво е менюто и го взимам по рано или детето яде само филийка хляб (защото  не искам да му дават маргарин). Иначе директорта ми каза, че ОДЗ-тата били за здрави деца. После я чух да споделя с някого: "Брей, че чести станаха тези алергии!". Ама на мен се ми обяснява, че менюто им било по рецептурници,  което пълно измъкване...
Отверме навреме още има леки обриви, но нищо сериозно.
А, забравих да пиша, че сестрите и лелките проявяват разбиране, но  не знам дали тайно не ме мислят за откачена  Laughing
 
Виж целия пост
# 2
Mного благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия