VICHY Normaderm-мнения

  • 10 665
  • 17
Скоро си купих този хидратиращ продукт,защото имам проблемна кожа-разширени пори и по 1-2 пъпки винаги. Има ли момичета сред вас,които са го ползвали и могат да споделят мнение?
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка с проблемна кожа го ползва вече 2-3 години и е много доволна от ефекта. Друг продукт, в съчетание с него, е скинорен. Скинорена го ползва вечер, а нормадерма-сутрин.
Виж целия пост
# 2
Аз също не съм го ползвала, но моя позната с много мазна кожа и акне го използва и е доволна! Peace
Виж целия пост
# 3
Skinoren-a го ползвам при поява на пъпка,но той направо ми гори кожата
Виж целия пост
# 4
Skinoren na Виши ли е пак?А каква  ецената на двата продукта?  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ползвах го преди време, не ми действаше никак добре. Аз по принцип съм разочарована от Виши, преди години бяха много по-добри.Сега нещо са ги скапали (мое мнение).
Виж целия пост
# 6
Skinoren е на Shering.Има хиляда теми за Нормадерм, всяка седмица има! Някои са по 5 страници. Ако искате си ги потърсете.
Виж целия пост
# 7
В тези теми прочетох крайно противоречиви мнения(за и против). А кой друг такъв продукт може да ми препоръчате?
Виж целия пост
# 8
Аз въобще не съм доволна. Не само, че не ми премахна пъпките, но и ми излезнаха нови.
От както го спрях, кожата ми се изчисти.
Виж целия пост
# 9
И аз съм от доволните потребители.На този продукт предлагат мостри в аптеките, просто си вземи и го пробвай.
Виж целия пост
# 10
Ползвам го и аз но няма нещо ефект
Виж целия пост
# 11
Записвам се да следя темата, че се двоумя да си купя Виши.
Виж целия пост
# 12
в първия момент като го ползвах ми избиха страшно много пъпки, но след това май бях доволна. повече ми харесва от neutrogena например, който ползвам сега. май ще се върна на виши. съветвам те преди за го почнеш да отидеш на почистване на лице, за да не се получи първоначалния ефект като при мен и да се откажеш бързо-бързо.
Виж целия пост
# 13
Пише, че ефектът се постига за 1 месец
Виж целия пост
# 14
Пише, че ефектът се постига за 1 месец
ми да, нали тр да те зарибят Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия