Пак за именцето!

  • 6 088
  • 158
Моля Ви кажете ми как Ви звучи името Ана - Виктория или Виктория - Ана - много ли е дълго и тежко? Понеже не съм срещала до сега такова съчетание, се питам как би се възприело. Ако не - дайте идея за хубаво женско име с "В".
Виж целия пост
# 1
Тези комбинации не ми звучат добре  Thinking Само Виктория е по-добре  Peace
Виж целия пост
# 2
Или само Ана  Wink , но след като искаш да е с В ...
на мен ми харесва Валерия  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Лично на мен такива двойни имена не ми допадат. И ми е странно с кое от двете имена ще се обръщат към детето. Но ако си решила двойно име повече ми допада Ана-Виктория от двете съчетания.
Други с В - Василена ми харесва.
Виж целия пост
# 4
Ана-Велислава

Ана-Ванина

Ана-Вилиана


По-добре се възприема Ана да е отпред. Peace

Харесвам двойни имена  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
На мен също не ми харесват имената като комбинация. По отделно - да, но заедно тц  Naughty.
Виж целия пост
# 6
Харесвам двойните имена,но то4но това не ми допада,по ми харесва само Виктория Peace
Виж целия пост
# 7
Ана-Виктория ми звучи по-добре от Виктория - Ана. Даже не е лошо ако искаш да са две имена. Иначе само Виктория.
Виж целия пост
# 8
Аз също харесвам двойните имена , но Ана - Виктория не ми допада , по скоро като искаш да е с В - Василена или Владислава Peace
Виж целия пост
# 9
Тези комбинации не ми звучат добре  Thinking Само Виктория е по-добре  Peace
Peace
Или сано Ана Peace
Виж целия пост
# 10
Не харесвам двойните имена. По-добре само едно от двете - което ти харесва повече. Wink
Виж целия пост
# 11
А аз много харесвам двойни имена. Ана-Виктория звучи по-добре.
Друга идея за име с В - Василена. Grinning
Виж целия пост
# 12
Харесвам двойните имена.Ана-Виктория обаче определено не ми допада.По-добре ми звучи само Виктория(или само Ана).
Виж целия пост
# 13
Ана - Виктория е по добре..
Иначе аз харесвам Ванеса като име. Някои майки сега може да оплюят заради т.нар наскоро "модни" имена .. но на мене си ми харесва въпреки всичко
Виж целия пост
# 14
Ана - Виктория е по добре..
Иначе аз харесвам Ванеса като име. Някои майки сега може да оплюят заради т.нар наскоро "модни" имена .. но на мене си ми харесва въпреки всичко
Все едно аз съм го писала .  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия