Кога бебо седна в количката?

  • 1 344
  • 37
Здравейте!Не съм сигурна дали точно тук и е мястото на тази тема. Embarassed
Кога е нормално бебето да се слага седнало в количката и в коя посока е по-правилно - към майката   или с гръб , за да може да си разглежда?
Виж целия пост
# 1
Дияна седеше хубаво след 7мия месец. В посока напред, обичаше да разглежда.
Виж целия пост
# 2
Още в началото като започнах да е слагам в количката беше обърната към мен,като стана по голяма обратно за да си разглежда.Седнала като започна да седи стабилно около 8м.доколкото имам спомен.
Виж целия пост
# 3
В полуседнало положение започнах да я слагам на 5 месеца и нещо, а в седнало (в началото по малко на 6м. и нещо). Първо гледаше към мен, но като започна да седи стабилно - напред.
Виж целия пост
# 4
А не се ли плашат , че не виждат мама?То по скоро аз съм паника , че нещо ще му стане , а пък нямам видимост ooooh!
Виж целия пост
# 5
Мен дори не ме търсеше, беше й много интересно какво става наоколо. По-скоро майките се притесняват повече, отколкото е необходимо.
Виж целия пост
# 6
Маги я сложих полулегнала в лятната количка на 4м. Преди това се посъветвах с педи, разбира се. Стабилно седна някъде около 6м. В началото я слагах с лице към мен, но това беше за много кратко време. Страшно и беше интересно да наблюдава всичко наоколо, закачаше се с всички и въобще не ме търсеше. Едва ли има някакво правило, в каква посока да се вози детето. Важното е да му е удобно  Hug.
Виж целия пост
# 7
След седмия месец.Беше и интересно да гледа напред.
Виж целия пост
# 8
Спокойно, седна в осмият месец и пулеше ей  Shocked такива очи. Хич даже не се сещаше за мен. Ами то толкова интересни неща има навън за изучаване, че даже винаги плачеше като се приберем  Laughing
Виж целия пост
# 9
Някъде след 7 месец. Возех я към мен, за да мога да я гледам. Шантава работа, като че ли детето е излязло мен да гледа... Crazy Слагай, бебо напред, като е на разходака да разбере че, е на разходка..  И баткото така возех. Grinning
Виж целия пост
# 10
Детето ми започна да се опитва да стои около 5 месец. Тогава я сложих седнала и в количката. Винаги е стояла обърната към мен. просто предпочитах да си я виждам какво прави.
Виж целия пост
# 11
От самото начало / около 5м е била/ седи с гръб към мен в количката, да си разглежда спокойно.
Виж целия пост
# 12
А не се ли плашат , че не виждат мама?То по скоро аз съм паника , че нещо ще му стане , а пък нямам видимост ooooh!

Няма страшно, всичко им е интересно, дори не се сещат за мама.
Пък и ти ще го виждаш, има колички с прозорче на покривалото или пък ще надничаш по-често.
Нали ще е вързано с коланите на количката, няма да избяга.
Виж целия пост
# 13
На 6-7 мес, с лицето към мен в началото,после вече  в лятната количка беше напред  Peace
Виж целия пост
# 14
А не се ли плашат , че не виждат мама?То по скоро аз съм паника , че нещо ще му стане , а пък нямам видимост ooooh!
Спокойно, няма какво да му стане. Особено като е добре опасано с коланите. Алекс, като започна да сяда в количката, го слагах да гледа напрад /а аз зад него/, за да не ме вижда и да хленчи. Но тъй като е много палав и дори от коланите се измъква, смъквам гюрука на количката и го виждам - така, ако тръгне да се надвесва, го хващам веднага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия