шампоан за руса коса

  • 5 394
  • 14
ще ми препоръчате ли някои добър шампоан за руса коса.може би има подобна тема,но не я намерих Rolling Eyes




  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
L'oreal Professionnel Serie Expert  - Shine Blonde
Виж целия пост
# 2

страхотен е
виж и тук на бг. език
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=59&products_id=339
Виж целия пост
# 3
косата ми е естествено руса,тоест беше,сега е към тъмно руса Rolling Eyes,не съм я боядисвала никога.реших първо да пробвам с шампоан,защото аз не искам да се изрусявам,а просто да си поизсветля цвета Rolling Eyes
мисълта ми е такава-трябва ми шампоанче не за боядисвао русо,а за естествено babydust7
мерси предварително
Виж целия пост
# 4
 newsm78

защо не се миеш с шампоана , с който си била досега + едни кристали за блясък

За да поизсветлиш цвета има бои, оцветители и най-безобидното отвара от лайка
Виж целия пост
# 5
Тези,които сте ползвали шампоана на Лореал,може ли да споделите дали е подходящ за изрусена коса и какъв е точно ефекта му? Praynig
Виж целия пост
# 6
аз съм го използвала ,когато имах кичури...ефекта на шампоана трябва да е матиращ аз не видях такъв,а и получих пърхут...
Виж целия пост
# 7
Тези,които сте ползвали шампоана на Лореал,може ли да споделите дали е подходящ за изрусена коса и какъв е точно ефекта му? Praynig

Подходящ е, предотвратява жълтеенето. Цветът му е отровно-лилав, направо стряскащ.
Аз съм доволна.
Виж целия пост
# 8
Тези,които сте ползвали шампоана на Лореал,може ли да споделите дали е подходящ за изрусена коса и какъв е точно ефекта му? Praynig

Подходящ е, предотвратява жълтеенето. Цветът му е отровно-лилав, направо стряскащ.
Аз съм доволна.
Извинявай,вместо изрусена имах в предвид изтощена,но нещо съм много разсеяна. ooooh!
Аз лично не съм фенка на "сиво" русото-такъв ли трябва да е ефекта от шампоана?
Виж целия пост
# 9
аз преди щях да си взимам на лореал,не професионален,а този елсеж маи Rolling Eyes обаче на него пишеше само за боядисана,а на рекламата бяха казали за руса коса ooooh!
Виж целия пост
# 10
Тези,които сте ползвали шампоана на Лореал,може ли да споделите дали е подходящ за изрусена коса и какъв е точно ефекта му? Praynig

Подходящ е, предотвратява жълтеенето. Цветът му е отровно-лилав, направо стряскащ.
Аз съм доволна.

Отровно лилав не е ли  Silver от същата линия продукти?
Виж целия пост
# 11
Лилав е и балсама , който неутракизира жълтия цвят
Това да получиш пърхут, ми се струва някак невъзможно
Може и на менте да си попаднала

Колкото до изтощени коси,има си продукти точно за тях
Изрусявани е друго

Влезте в този сайт,който пуснах по горе. Там има описание на всеки продукт, за какво служи и си изберете
Виж целия пост
# 12
Тези,които сте ползвали шампоана на Лореал,може ли да споделите дали е подходящ за изрусена коса и какъв е точно ефекта му? Praynig

Подходящ е, предотвратява жълтеенето. Цветът му е отровно-лилав, направо стряскащ.
Аз съм доволна.
Извинявай,вместо изрусена имах в предвид изтощена,но нещо съм много разсеяна. ooooh!
Аз лично не съм фенка на "сиво" русото-такъв ли трябва да е ефекта от шампоана?

Моята е нещо като златно руса, няма нищо сиво. А за изтощена коса е добре да заложиш на маски.
Виж целия пост
# 13
http://www.nivea.bg/products/show/12412
а за този има ли отзиви Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Използвам отвара от лайка за изплакване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия