Кога ви порасна първото зъбче?

  • 6 158
  • 199
Здравейте мами,
Дъщеричката ми е на 11 месеца и още нямаме зъбче. Не дава и признаци че ще й расте! И понеже започвам да се притесмявам, раших да видя при вас как е било.
 Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Виж ми лентичката, ние сме по-големи от вас и още нямаме зъбче. Не се пиртеснявам все още. Детето прилича на майка си и баща си. На мен първото зъбче ми е излезнало на 1,8г. , а на баща му на 1,3г., така че тепърва чакаме.
Виж целия пост
# 2
на 5 м и половина и избиха долните  резци .  Simple Smile
Сега чакаме последните 4 Grinning
Не се тревожи , а ако имаш съмнения че нещо не е наред се консултирай с педиатъра си . Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Първото ни зъбче излезе на 6 месеца....след това до края на 7-мия зъбчетата ни станаха общо 6 изникнали. От тогава до сега....1 годинка сме си с толкова изникнали..................сега чакам втория тур Shocked
Виж целия пост
# 4
На 10 месеца точно. Обаче вече е на 1год. и 2 месеца, а още няма втори! newsm78
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявайте, човек без зъби няма  Laughing
По темата-на дъщеря ми първите зъбчета се показаха на 9 м. възраст. Интересното е, че когато беше на 6 м. и побеля долния венец, но всъщност първите зъбчета се появиха на 9 месеца и то отгоре  Laughing
Виж целия пост
# 6
Те бяха две едновременно. GrinningНа една годинка беше.
Виж целия пост
# 7
на 8 мес без 2 дни
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай  Hug Няма къде да ходите, ще се сдобиете и вие със зъбче. На голямата първото проби на 6месеца, а на малката на 7 две едновременно
Виж целия пост
# 9
Няколко дни преди навършване на 1г., а вече имаме 12/ поне толкова виждам/ newsm47
Виж целия пост
# 10
Тъкмо влезе в 4 месец когато избиха долните 2 зъбчета
Виж целия пост
# 11
На каката и порасна на 9 месеца,а на малкия на 1 год.1 мес. и 1 ден Peace
Виж целия пост
# 12
Тъкмо влезе в 4 месец когато избиха долните 2 зъбчета

и при нас така.
Виж целия пост
# 13
На 8 месеца
Виж целия пост
# 14
На Маги първото зъбче излезе на 11 м. без никакви признаци преди това  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия