Добър ендокринолог в София? Мнения за д-р Мариета Лазарова

  • 25 961
  • 12
Здравейте,
искам да ви помоля да ми препоръчате добър ендокринолог в София.
Моя позната са я изпратили при д-р Мариета Лазарова от клиниката по ендокринология. Някой може ли да сподели отзиви за нея?
Благодаря предварително за информацията
Виж целия пост
# 1
Здравейте,
искам да ви помоля да ми препоръчате добър ендокринолог в София.
Моя позната са я изпратили при д-р Мариета Лазарова от клиниката по ендокринология. Някой може ли да сподели отзиви за нея?
Благодаря предварително за информацията
Виж целия пост
# 2
леле 3 пъти съм я пуснала темата ooooh!
даваше ми грешка при публикуването и аз упоприто пробвах Embarassed
Моля модераторите да изтрият другите 2 теми, че не знам как става.
Благодаря
Виж целия пост
# 3
Dr. Krivoshiikova. Sv. Luka - Sofia.  
Виж целия пост
# 4
 Моя приятелка я посещава и си прави при нея операция, сподели че е много доволна. Незнам дали това ти е достатъчно, не е мнение от първа ръка.
Виж целия пост
# 5
д-р Анна Борисова
Виж целия пост
# 6
Братовчедка ми има проблеми. Попитах моята гинеколожка и тя препоръча д-р Коларов от Майчин дом.
Виж целия пост
# 7
Благодаря Simple Smile
за сега тя реши да се допита до д-р  Лазарова.
Виж целия пост
# 8
Извинявам се, че ще ползвам темата, но и мен ме интеренсува. А мнения за д-р Темелкова - Александровска болница?
Виж целия пост
# 9
Може ли да ми дадете  координатите на д-р Лазарова.Телефон и адрес .
Виж целия пост
# 10
Имате ли някакви координати на д-р Анна Борисова
Виж целия пост
# 11
И д-р Мариета Лазарова и проф.Анна-Мария Борисова работят в болницата по ендокринология на ул."Дамян Груев"№6,тел.9877201/249-регистратура.
Виж целия пост
# 12
Аз ходя при д-р Темелкова в Александровска болница. Препоръча ми я друг лекар, мой познат. Много е мила и внимателна, като че ли си разбира от работата. Обаче ме остави година и половина да купувам лекарство за по 70 лв месечно без да ми каже, че всъщност то минава и по здравната каса и бих могла да го вземам без пари. Какво да кажа....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия