Един въпрос относно киселото мляко ?

  • 1 649
  • 35
Здравейте. От кой месец може да се дава кисело мляко?Как се дава ? Разрежда ли се ?Коя марка е най-подходяща за бебетата? Иска ми се да му направя мляко с бисквитки,но не знам дали ни е рано ,или  не?
Виж целия пост
# 1
Най-добре след годинката.Въведох го чисто,без разреждане,но и с бисквитки става.Купувам Елена 3,6%.
Виж целия пост
# 2
някой майчета го дават от 4-месечна в. аз също смятам да му дам чак към 1г. baby_neutral
Виж целия пост
# 3
Малко преди годинката го въведох. Давам го и с бисквити, и с плодове, но не разреждам с вода. Преди давах верея, но в последно време нещо не ми харесва и купувам Елена.
Виж целия пост
# 4
Добре е след годинка. Трябва да се знае, че к. мляко пречи на усвояването на желязо от организма.

При избора на мляко ползвам този сравнителен тест на БГ кисели млека. Вижте таблицата с живите Лактобациликус булгарикус  Wink

http://www.bnap.org/2006/05/19/kiselo-mlqko/
Виж целия пост
# 5
Благодаря за бързите отговори.Не смятам да бързам.И без това сега сме с анемия-желязодефицитна.Приемаме желязо на капки.Не знаех че млякото пречи на усвояването на желязото.
Виж целия пост
# 6
На мен преди месец ми каза педи да му давам по 2 чаени лъжички след обедното хранене но аз не давам и не смятам преди 1 г да давам! Peace
Виж целия пост
# 7
И аз смятам да дам след годинката.
Виж целия пост
# 8
На годинка е най-правилно. Ако бързаш - нека е на 10 месеца  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз въведох киселото мляко някъде към 8 месец. Не знаех, че пречи на усвояването на желязо, любопитно ми е каква е причината (ако може малко инфо ще съм благодарна  Heart Eyes) Знам обаче, че може да предизвика запек, така че наистина трябва да се подхожда внимателно.
Виж целия пост
# 10
Аз лично го дадох малко преди годинката.Предлагам и го с бисквитки или с плодове.
Виж целия пост
# 11
Е,аз чак наскоро се престраших,обикновено взимам от Билата -там има едно "био"...Надявам се да е такова поне.
Виж целия пост
# 12
Ами в нета има доста инфо,само да ти се чете:ТУК,ТУК...
Виж целия пост
# 13
за да даваш кисело млеко на детенцето си е много индивидуално нещто.защото всяко дете има различна нужда .при мен се получи така ,че неможах да го кърмя и се наложи да започна направо със изкуствените млека и рано към 7 -тия месец кисело млеко .така,че вие сами преценете кога да  започнете.това е.
Виж целия пост
# 14
Малко преди годинката го въведох. Давам го и с бисквити, и с плодове, но не разреждам с вода.
  и аз така  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия