овесена каша без да се захранва с оризова каша

  • 747
  • 10
Здравейте мами Grinning аз съм нова в този форум Hug
Имам и аз въпрос - Може ли да се захрани с овесена каша в примерно 8-9ти месец без преди това да се е захранвало с оризова каша? Thinking
Виж целия пост
# 1
Може.
Виж целия пост
# 2
VIVI благодаря за бързия отговор Hug
Виж целия пост
# 3
Защо да не може-все пак е каша  Thinking Peace
Виж целия пост
# 4
Вие сте 8-9 м. вече,така че може със сигурност. Peace
Виж целия пост
# 5
Вие сте 8-9 м. вече,така че може със сигурност. Peace
Peace
Виж целия пост
# 6
може
Виж целия пост
# 7
В овеса се съдържа глутен.
А глутена се въвежда след 10м.


 Peace
Виж целия пост
# 8

Може:
- Няма да е проблем за стомахчето.
- Възрастта е подходяща за глутен.

На 8-9 м. стомахчето ще бъде посвикнало с по-тежката целулоза на първите зеленчуци и плодовите киселини на първите плодове – ще може да се справи и с овесената каша. Започва се с оризова каша като първа храна изобщо, защото е щадяща за стомачхето (освен това че е и слабоалергизираща).

Глутенът се въвежда в границите 6-10 м. И в двата случая има достатъчно аргументи. Въпрос на педиатрична школа, географски ширини, актуализиране на схемите на захранване и т.н.
Виж целия пост
# 9
Към 8,9 месец може  Peace
Виж целия пост
# 10

Може:
- Няма да е проблем за стомахчето.
- Възрастта е подходяща за глутен.

На 8-9 м. стомахчето ще бъде посвикнало с по-тежката целулоза на първите зеленчуци и плодовите киселини на първите плодове – ще може да се справи и с овесената каша. Започва се с оризова каша като първа храна изобщо, защото е щадяща за стомачхето (освен това че е и слабоалергизираща).

Глутенът се въвежда в границите 6-10 м. И в двата случая има достатъчно аргументи. Въпрос на педиатрична школа, географски ширини, актуализиране на схемите на захранване и т.н.

Косе-Босе страшна си!!!!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия