приготвяне на АМ

  • 2 984
  • 16
Здравейте,
Днес купих АМ Милумил и да ви кажа много сложно ми се видя приготвянето му - да ви попитам спазвате ли всички тези препоръки при приготвянето на АМ - на 60 градуса, пък с 2/3 от водата, после останалата, после да се охлажда до 37 градуса? Вижда ми се голяма хамалогия? Няма ли по-бърз и лесен начин - моля споделете
Виж целия пост
# 1
Аз съм го приготвяла по "нормалния начин", но го изчаквах повечко време, за да се разтвори хубаво.В Милумила има  сгъстители, които ако не са разтворени  остават като чертички по шишето и дори понякога са запушвали бибероната.
Виж целия пост
# 2
когато преминах от НАН на Аптамил реших да го направя точно както пише на кутията. ) По същият начин, както и на твоята. )))
В следствие на което млякото изобщо не се разби и стана на бучки. Не се разбива нито с много гореща вода, нито със студена.
Прави го с вода, която да е с такава температура, че веднага да може да се пие от бебето.
Сипваш си цялото количество вода и мляко и разбиваш.
Виж целия пост
# 3
И аз не съм спазвала указанията за приготвяне на млякото,които ги пише на кутията  Peace
Виж целия пост
# 4


  Не съм ги спазвала.Трябваше да съм като лаборант по цял ден, друсайки , охлаждайки шишета и мерейки темеператури Confused
Виж целия пост
# 5
Топля си водата, нямам представа колко градуса е, сипвам си мерителните лъжички, затварям шишето и друсам хубаво, охлаждам и... добър апетит Peace
Виж целия пост
# 6
и аз имам едно въпросче.
Колко време може да седи млякото след като го направиш,така че да е годно за даване.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм спазвала правилата от кутията на Милумила. Водата си ми беше винаги топла, защото след преваряване я държахв термос, сипвах водата в шишето, слагах млякото, тръскане до разтваряне на сухото вещество и толкова. Не съм имала проблеми със запушени биберони и т.н.

и аз имам едно въпросче.
Колко време може да седи млякото след като го направиш,така че да е годно за даване.

1 час! Не повече!
Виж целия пост
# 8
Слагам сухото вещество във водата с температура за пиене/макар и друга марка АМ/.
Виж целия пост
# 9
Благодаря момичета и мен ме интересува тази тема  bouquet
Виж целия пост
# 10
Не съм ги спазвала.Трябваше да съм като лаборант по цял ден, друсайки , охлаждайки шишета и мерейки темеператури Confused

Joy
Пълня топла преварена вода в шишето, слагам ам, клатя за разтваряне и давам.
Виж целия пост
# 11
благодаря за отговорите Simple Smile)) Яе ако се спазват указанията човек наистина трябва да е лаборант Simple Smile))
Виж целия пост
# 12
Слагам сухото вещество във водата с температура за пиене/макар и друга марка АМ/.

И аз така. Peace
Виж целия пост
# 13
Аз давах доста време "Фризовом",който уж трябва да се приготвя с много гореща вода,за да се разтвори.Първите дни го спазвах,но ми се видя безсмислено и почнах за го приготвям с вода,която е предварително преварена и само леко претоплена.В момента използвам вода със стайна температура.Разбърквам с лъжица,за да съм сигурна,че ще се разбие добре.Веднъж-два пъти давах мляко,приготвено повече от час преди това,но не е хубаво да се прави така.Най-добре да се разбива непосредствено преди да се даде на детето.
Виж целия пост
# 14
Аз никога не съм спазвала тези препоръки.Винаги съм слагала топлата преварена вода в шишето,после добавям млякото,тръскам малко и готово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия