Целулит на ръцете,как се справяте с него?

  • 6 734
  • 13
Тази година напълнях с 5 кг,странното е че това се отрази много на горната част на ръцете ми.Идва лято ,на диета съм,но толкова дебелички ми се струват ръцете,много ми е грозно като сложа потник.Мислех да си купя някакъв хубав антицелулитен крем и да мажа редовно с него.Вие как мислите,би ли имало ефект?
Виж целия пост
# 1
аз съм слаба. винаги съм била слаба.
винаги съм имала там мек целулит, т.е. виси ми мръвка Twisted Evil
май само фитнес и сериозни упражнения помагат. ooooh!

потници не нося Tired
Виж целия пост
# 2
правилно хранене, по-малко сол (за предпочитане никаква), много вода и упражнения....това му е майката Wink
Виж целия пост
# 3
само с антицелулитен нищо няма да направиш
Виж целия пост
# 4
правилно хранене, по-малко сол (за предпочитане никаква), много вода и упражнения....това му е майката Wink

храня се балансирано, не ям промишлени храни и вкусоподобрители.
не ям месо.
солта не е толкова вредна, по-добре умерено, отколкото никаква. солта е важна за водния баланс Peace
вода пия - това не променя много нещата.

май само упражненията останаха.
доколкото знам има специални за тази част на ръцете, кой да ги помни обаче ooooh!

аз си правя масажи Peace
Виж целия пост
# 5
а защо не ядеш месо? не обичаш или...?
Виж целия пост
# 6
Само на ръцете остава да ми се появи  ooooh!
Виж целия пост
# 7
И аз съм чувала, че водата действа много добре. Но ми се струва, че като се е появил веднъж, едва ли с водата ще помогне. Моя приятелка ползваше някакъв крем от който наистина имаше ефект, но не знам името му. Невероятно, но факт. Ще пиша веднага като разбера за кремчето.
Виж целия пост
# 8
Имам и 1-килограмови гирички,чудя се ако ги съчетая с крема...и изобщо какъв крем да взема...
Виж целия пост
# 9
Мали ужас и на ръцете ли имаш? Ами давай с гиричките всеки ден упражнения, много вода пий и така.
Виж целия пост
# 10
С гиричките се оправям, има ефект, но трябва постоянство. Инат в моя случай. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Както се третира целулита на дупето и краката  -  така и на ръцете.  На повечето продукти пише да се мажат засегнатите зони като споменават и ръцете. Аз мажа наред.  А през деня като се сетя мажа ръцете с лосион /имам един в шкафчето на бюрото Wink/, че забелязвам как земното претегляне започва да влияе на бицепса ми - май се отпуска и поувисва  ooooh!
Е, и упражнения  - за тия дето не ги мързи. Аз засега съм само на кремчета Embarassed
Виж целия пост
# 12
Кардио, на мен това ми помогна, аз също качих 3-4 кг миналото лято и ръцете ми веднага се наляха и целулит хванаха естествено. Tired Оправих си хранителните навици (тогава бях до голяма степен на сандвичи, защото се местехме), добавих и кардиото (каране на велоергометър) и сега вече няма и спомен. Трябва движение обаче, задължително!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Не се занимавай с кремове. Според мен ефект от тях няма. Особено пък ако човек не се храни правилно и не извършва физическа дейност.
Пробвай да свалиш излишните кг с кардио и НВД. Хубаво е да правиш и подходящи упражнения. Гирички от 2- 3 кг ще ти свършат работа като начало. С тези от 1 кг само ще си загубиш времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия